Zondag tijd voor &Trendz

Dinsdag 16 augustus 2016

Aankomende zondag start &Trendz! Allereerst drie dagen lang in Gorinchem. Daarna volgt Hardenberg met de start van de kwaliteitsslag die de beurs wil maken.
Zondag tijd voor &Trendz
Zondag tijd voor &Trendz Zondag tijd voor &Trendz Zondag tijd voor &Trendz Zondag tijd voor &Trendz

Zoals bekend is &Trendz sinds januari 2016 de combinatie van de detailhandelbeurzen TrendZ, @HomeEvent en SOCdays. Deze nieuwe combinatiebeurs wordt in het najaar gehouden in Gorinchem en Hardenberg, in het voorjaar (2017) in Gorinchem en in juni in Duitsland.

“In de detailhandelsbranche wordt het ‘hapje & een drankje’ steeds belangrijker,” stelt Marc Chardonnens van Evenementenhal. “&Trendz speelt hier op in door gastvrijheidstrainingen en proeverijen aan te bieden. Denk aan een professionele wijn- en koffieproeverij. Omdat gastvrijheid in de retail een doorslaggevende rol kan spelen, organiseren wij meerdere kennissessies. Zo wordt onder meer antwoord gegeven op de vraag: hoe belangrijk is het kopje koffie in je winkel?”

Tijdens de editie in Hardenberg wordt de humoristische interactieve sessie wordt gegeven door Maarten Wesselink. Hij gaat samen met bezoekers op zoek naar de waarde van gastvrijheid in de retail.

Bij Qualyvines (foto 5) kunnen bezoekers van &Trendz daarnaast wijn proeven, wat ook symbool staat voor de nieuwe sfeer die de beurs wil uitstralen. Op de beursvloer staan tevens diverse trendhuisjes als inspiratiebron voor de eigen winkel. Stylistes hebben deze trendhuisjes ingericht met producten van exposanten.

Studenten van AOC de Groene Welle, opleiding Bloem & Styling, zijn de deelnemers van een bloemschikwedstrijd tijdens &Trendz. Zij maken individueel een bruidsstuk met een orchidee van kwekerij Kleijn. Ook vindt er een Award-uitreiking plaats.

Uiteraard zal er ook veel nieuws van exposanten te vinden zijn. Zoals bijvoorbeeld de nieuwe dekbedovertrekken (verkoop € 59,95) van Zusss (foto 4). En producten van het recente label By Mooss (foto 2+3) van Hoogendam Interiors. Of de achttien nieuwe klokken van Newgate Clocks (zes daarvan op foto 1) via Joker Import.

- Gorinchem Najaar - 21, 22 en 23 augustus 2016. Tickets.
- Hardenberg - 25, 26 en 27 september 2016. Tickets.
- Gorinchem Voorjaar - 15, 16 en 17 januari 2017
- Bad Salzuflen Duitsland - 10, 11 en 12 juni 2017
Op zondag van 10-18.00 uur, maandag van 12-22.00 uur en dinsdag van 10-17.00 uur.

 



Links

www.andtrendz.nl
www.evenementenhal.nl
www.jokerimport.nl
www.newgateclocks.com
www.qualyvines.nl
www.zusss.nl
www.hoogendaminteriors.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, stationery, schrijfwaar, schrijfwaren, cadeau, kado, outdoor, buiten tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire, Evenementenhal, Gorkum, Gorinchem, TrendZ, @HomeEvent, SOCdays, #&@TrendZ_EH

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Project Parade in Woonindustrie
Op maandag 14 april introduceerde De Woonindustrie de Project Parade tijdens de Interieur & Project Lunch. Samen met branchepartners NVIH, VIIA, VIP en CBM bracht het centrum meer dan 150 interieur- en projectprofessionals samen voor een middag vol inspiratie, kennisdeling en netwerkkansen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden