Zee overspoelt Wallpepper

Dinsdag 10 mei 2016

Wallpepper is een Italiaanse behangfirma die nu focust op de zomer en deze laat zien via natuur, vegetatie en fauna van de zee!
Zee overspoelt Wallpepper
Zee overspoelt Wallpepper Zee overspoelt Wallpepper

Nu het aftellen naar de zomervakantie is begonnen, wil Wallpepper het zomers gevoel ook op de wand in huis brengen. Dus plaatjes van aquariums vol vissen, zeebodems met schelpen en zeesterren. Of octopussen, dolfijnen, zeepaardjes of zelfs algen.

Het gat om de collecties Grafico en Naturalis die - hoe verrassend - vooral blauw, beige en watergroen kleuren. De prijzen liggen op een verkoopprijs van circa € 110 per vierkante meter. De producten kunnen direct bij de firma worden besteld, op maat gemaakt en wereldwijd verscheept. Want er is nog altijd geen vertegenwoordiging in de Benelux.


Wallpepper is mileuvriendelijk, pvc-vrij, want gemaakt van cellulose en vezels en brandveilig. Ook is het reukloos, ademend, niet-allergisch en min of meer waterproof.




Links

www.wallpepper.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, wand, wandbekleding, afwerking, muur, mural, behang, kunst

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Casa betaalt salarissen
Gisteren vroeg de vakbond AVV en de ondernemingsraad van Casa het faillissement aan. Inmiddels zijn er nieuwe ontwikkelingen, maar de situatie blijft ernstig.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden