Woontotaal ontwikkelt platform Decoloop

Maandag 15 juli 2019

Woontotaal is professionele software voor de calculatie van gordijnen en vloeren. Na al jarenlang actief te zijn in de interieurbranche, is er nu een nieuw platform: Decoloop.
Woontotaal ontwikkelt platform Decoloop

Woontotaal wordt steeds meer gebruikt door woninginrichters. Zij hebben steeds meer verschillende Woontotaal-installaties van verschillende leveranciers om hun bestellingen kunnen plaatsen. Het nieuwe platform Decoloop® centraliseert alle Woontotaal-orders op één plek.

 

Binnen Decoloop wordt eenmalig de koppeling met de verschillende Woontotaal-installaties gemaakt waarmee de woninginrichter werkt. Vervolgens kan de woninginrichter vanuit Decoloop gemakkelijk naar de desbetreffende Woontotaal-installatie om Woontotaal-orders aan te maken. Uiteindelijk is het mogelijk om de (status)informatie van de Woontotaal-orders terug te vinden in Decoloop.

 

Daarnaast is Decoloop een centrale plek om offertes, orderbevestigingen en facturen te maken. Niet alleen van producten van bestaande Woontotaal-partners, maar ook van eigen artikelen. Ontwikkelaar Sieval heeft het product inmiddels enkele weken op de markt gebracht en getest en naar eigen zeggen hebben werk er inmiddels ruim 200 woninginrichters met de nieuwe applicatie.

 

Binnenkort kunnen de gemaakte orders ook eenvoudig ingepland worden voor inmeten, uitvoeren en service met behulp van Google Maps, inclusief reistijd en afstand. Voor gebruikers van Woontotaal producten is Decoloop gratis, aanmelden kan via deze link. Overigens is Woontotaal exposant van DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein.

 

 



Links

app.decoloop.com
www.decoloop.com
www.dewoonindustrie.nl
www.sieval.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, confectie, gordijnenatelier, gordijnatelier, textiel, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, groothandel, grossier, stoffenleverancier, automatisering, it, woontotaal, sieval, #ateliertotaal, #woontotaal, #decoloop, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie

Gerelateerd nieuws
Hanneke naar Kobe
Hanneke Verbunt is terug in de textielbranche. Ze is kort geleden aan de slag gegaan bij de bekende stoffenleverancier Kobe Fabrics.
lees verder
Groei Hello Chair
Hellochair, opgericht in 2020, heeft in 2024 weer een forse omzetgroei gerealiseerd en maakt inmiddels ook winst.
lees verder
Floriworld geopend
Op 3 maart opende het Floriworld Trade & Event Center de deuren op het Royal Floraholland-terrein in Aalsmeer. Het nieuwe handels- en inspiratiecentrum richt zich op de home deco- en sierteeltbranche.
lees verder
Circulaire toekomst
Materialdistrict en The Substitute geven vorm aan een circulaire toekomst voor de bouw- en interieursector met een gezamenlijk programma.
lees verder
Intr opent vestiging Groningen
Groothandel Intr heeft haar twaalfde vestiging in Groningen geopend en heropent binnenkort de vestiging in Deventer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden