Woonretail 2020 goed begonnen

Vrijdag 13 maart 2020

De Nederlandse detailhandel heeft in januari 2020 3,7% meer omzet geboekt dan in dezelfde maand vorig jaar. De online-groei daalde onder de 10%. En de interieurbranche blijft koploper.
Woonretail 2020 goed begonnen
Woonretail 2020 goed begonnen

Non-food kwam totaal op +2,7% (volume +1,8%). En weer waren meubels en woninginrichting (+3,9%) en doe-het-zelfwinkels inclusief keukens en vloeren (+4,7%) koplopers. Consumentenelektronica en witgoed en Schoenen en lederwaren flipperden weer de min in (-1,3% respectievelijk - 2,6%), Recreatie-artikelen herstelde zich van de -4% in december met nu een positieve +3,5%.

De online groei daalde wederom, nu zelfs tot onder de dubbele cijfers. Via pure webshops werd in januari 10,3% meer verkocht dan een jaar eerder. Multi-channelers boekten een plus van 9,4%, totaal kwam uit op 9,9%.



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, wonen, woninginrichting, vertrouwen, economie, indicator, consumptie, consument, uitgaven, bestedingen, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, prijzen, shop, outlet, webwinkel, online, non-food, duurzaam, duurzame consumptiegoederen, #cbs

Gerelateerd nieuws
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Kritisch op voorjaarsnota - plannen
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden