Wild Flower serie van Royal Delft

Donderdag 21 september 2023

Royal Delft introduceert de nieuwe Wild Flower serie. De serie bestaat uit een prachtige Proud Mary en kleurrijke tegels.
Wild Flower serie van Royal Delft
Wild Flower serie van Royal Delft

De nieuwe collectie van Royal Delft, begin deze maand nog te vinden op de trendy accessoire-beurs Showup, is een ode aan wilde bloemen en brengt je volgens de Delfts Blauw fabriek terug naar de natuur. De decoratie van deze serie is uitgewerkt in polychroom. Het bloemige dessin is geïnspireerd op de oude tegels van de Westraven collectie uit de jaren`30. De polychroom Proud Mary en de tegels worden nu exclusief uitgebracht. 

 

In de jaren ’60 nam Royal Delft de tegelfabriek Westraven over. In het archief werd onlangs een bijzondere vondst gedaan: de schetsen, ponsieven én transfervellen van zes prachtige verschillende bloemontwerpen van Westraven. De schetsen stammen uit 1930 en waren in die tijd de basis voor handgeschilderde tegels. De transfervellen zijn gebruikt voor zes fleurige tegels. De schets is ook gebruikt voor de rok van een Proud Mary (foto 2). Deze collectie, ontworpen door Koens & Middelkoop, bestaat uit grote, handgeschilderde vormen en kleinere varianten gedecoreerd met een zeefdruk.

 

De dessins zijn in de meerkleurige decoratietechniek Polychroom ontwikkeld. Hierbij worden de kleuren geel, groen, blauw en roodbruin gebruikt. De kennis van het werken met deze specifieke kleuren komt vanuit de landen rondom de Middellandse Zee. Deze aardse kleuren vormen de basis van hedendaagse moderne interieurontwerpen.



Links

www.royaldelft.com
www.royaldelftgroup.com

Tags

Neuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, lifestyle, decoratie, decoratie-artikel, woon, woontextiel, woningtextiel, #showup, #royaldelft,

Gerelateerd nieuws
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden