Wederom ontslagen Sanoma

Vrijdag 25 maart 2016

In oktober werden de redacties en marketingmedewerkers van Eigen Huis & Interieur en Ariadne at Home in Nederland ontslagen. Nu is België aan de beurt: 65 banen worden geschrapt.
Wederom ontslagen Sanoma

Dat maakte de Belgische tak van het Finse mediabedrijf gisteren bekend. De genoemde bladen worden sinds dit jaar door Sanoma België geproduceerd, naast bladen als Stijlvol Wonen en Feeling Wonen.

De integratie van de Belgische en Nederlandse tak van Sanoma Nederland wordt verder doorgevoerd. Al langer is men bezig de ondersteunende diensten als personeelsmanagement, financiën en IT onder één dak te brengen. Hierdoor zou geprofiteerd moeten worden van schaalvoordeel.

Sanoma wil zich in België richten op 'vrouwen' en 'home & deco', met uitzondering van VT Wonen dat naast het tijdschrift ook een online woonwinkel exploiteert. In Nederland is Sanoma verder onder meer bekend van Nu.nl, AutoWeek, Donald Duck, Libelle en SBS6.

 



Links

www.ariadneathome.nl
www.eh-i.nl
www.feeling.be
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.stijlvol-wonen.com
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, eigen huis & interieur, ariadne at home, huis, home, blad, uitgeven, uitgever, uitgave, magazine, tijdschrift, ontslag, reorganisatie, dienstbeëindiging, bons, congé

Gerelateerd nieuws
Aanvraag faillissement Casa
De Belgische winkelketen Casa, die ook actief is in Nederland, vraagt faillissement aan. De interieurketen had eind oktober nog bescherming tegen schuldeisers gevraagd.
lees verder
Floriworld geopend
Op 3 maart opende het Floriworld Trade & Event Center de deuren op het Royal Floraholland-terrein in Aalsmeer. Het nieuwe handels- en inspiratiecentrum richt zich op de home deco- en sierteeltbranche.
lees verder
Circulaire toekomst
Materialdistrict en The Substitute geven vorm aan een circulaire toekomst voor de bouw- en interieursector met een gezamenlijk programma.
lees verder
Parketambacht op HoutPro+
HoutPro+ 2025 is vakbeurs voor houtprofessionals met innovatieve focus op parket, biobased en houtbouw. Dit jaar zal het Parket Ambacht Plein aanwezig zijn op deze beurs.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden