Water en vuur bij Frankly

Vrijdag 16 oktober 2020

Frankly, het bedrijf van Femke Derks uit Amsterdam levert plaids, bedlinnen en karpetten. De naam van het bedrijf staat voor de Nederlandse directheid. Dit najaar worden verschillende nieuwe kleden geïntroduceerd.
Water en vuur bij Frankly
Water en vuur bij Frankly Water en vuur bij Frankly

Eerder besteedde Interieurjournaal al aandacht aan twee nieuwe karpetten van Diederik van Dam, die inspiratie lenen uit de natuurlijke wereld. De natuur speelt ook een rol in Second Nature, van architect Els van Egmond. Dit is een vloerkleed dat oogt als een rivier, die stenen tot kiezelstenen vormt. Second Nature (van 100% mohair) heeft aan asymmetrische vorm met een zachte vloeiende lijn aan de rand van het tapijt. Het karpet is er in drie vormen, negen kleuren, of elke kleur uit de mohair kleurendoos van Frankly.

 

Samen met interieurduo Nicemakers ontwikkelde Frankly het Night Fire vloerkleed, met patroon. Het patroon is gebaseerd op acht verschillende eucalyptuskleuren, die gemengd zijn in 19 kleurmixen om een subtiel ton sur ton effect te creëren. Het karpet is van 100% eucalyptusgaren. De uni versie van Night Fire is vernieuwd, het bamboegaren is gemengd met eucalyptusgaren om kleurenmixen te creëren. Dit garen is getuft met een hoge dichtheid, waardoor een bijna fluweelachtig oppervlak ontstaat. Het karpet is verkrijgbaar in acht standaardkleuren, in elke maat en vorm.



Links

www.frankly.amsterdam/nl/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, karpet, vloerkleed, kleed, groothandel, grossier, #frankly, #franklyamsterdam, #diederikdam, #elsvanegmond, #secondnature, #nicemakers, #Nightfire

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Aftrap vereniging Vloerenmeesters
Vereniging Vloerenmeester trapt af met inspirerende netwerkavond: een kwaliteitsbeweging voor de hele vloerenbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden