Volwaardig Showup komt eraan

Maandag 14 februari 2022

Showup is uitgesteld naar 3 en 4 april, maar het wachten zal volgens de organisatie zeker de moeite waard zijn. Want door de verplaatsing is het mogelijk om er weer een echte volwaardige Showup van te maken.
Volwaardig Showup komt eraan
Volwaardig Showup komt eraan Volwaardig Showup komt eraan

Terug van weggeweest op Showup het lezingen programma listenup, met onder andere Jan Agelink en Marieke Eyskoot. Er is weer plek voor Startups en nieuwkomers onder de noemer Upcoming. Op dit moment hebben 275 deelnemers toegezegd voor Showup en daar zullen er de komende tijd nog de nodige merken bijkomen

 

Eén van deze creatieve nieuwkomers is Custommaud Design. De karaf Château D'eau (foto 1) is geïnspireerd door de klassieke watertoren. Til gewoon de stok op en het water stroomt in het glas.

 

Een andere nieuwe exposant is Meet your greens. Het bedrijf maakt fotografische kunstafdrukken van groenten. Degene op foto 2 heet The Matrone, het is een hommage aan de Koolrabi. De prints zijn er in XL-formaten (A2+) en onderaan de print staat een recept met deze groente.

 

Over eten gesproken, exposant Karim Rashid ontwierp de serviescollectie Skallop. Het ontwerp past bij de vloeiende en onregelmatige vormen die je in de natuur ziet. B2B Verkoop hiervan loopt via Kitchentrend.

 

Aanmelden voor Showup kan reeds hier!



Links

www.showup.nl
www.custommaud.nl
www.meetyourgreens.nl
www.karimrashid.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, Vijfhuizen, uitgesteld, verschoven, nieuwe datum, verplaatsen, later, postpone, #showup, #showup22, #togetherweshowup, #CustomMaudDesign, #meetyourgreens, #skallop, #kitchentrend

Gerelateerd nieuws
 
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs
lees verder
Nieuwe sales director Deli Home
Niels Boelema is aangesteld als nieuwe sales director voor Deli Home, producent en distributeur van vooral hout en houten interieurproducten.
lees verder
Plinten maken ruimte optisch groter
[Sponsored artikel] - Veel mensen zoeken naar slimme trucs om hun ruimte groter te laten lijken. De oplossing ligt letterlijk aan je voeten (en vooral: tegen je muren).
lees verder
 
Hospality Design Show 2025
lees verder
Moois van Showup voorjaar 2025
Het blijft leuk om te zoeken naar mooie en trendy artikelen op Showup. De vakbeurs voor (woon)decoratie en cadeauartikelen, die komend najaar een nieuwe locatie krijgt, is immers een ideale plek om nieuwe producten te leren kennen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden