Vintage vibe met behang

Zaterdag 11 september 2021

Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Oasis. Een collectie met levendige dessins en eigentijdse kleuren die een vintage vibe geven aan de zo geliefde tropische trend.
Vintage vibe met behang
Vintage vibe met behang Vintage vibe met behang

Oasis is volgens Eijffinger een ontdekkingstocht door de exotische natuur. Levendige dessins en eigentijdse kleuren geven een vintage vibe aan de tropische trend. 

'Door het bladerdek gefilterd licht speelt met schaduw op een tastbaar reliëf. Een zonnige toile de jouy met luipaarden en tijgers die door het landschap dwalen, een vlucht kraanvogels vult de muur en glinsterende metallic diertjes duiken op tussen de palmen. Een groots grafisch palmendessin tegen een achtergrond met een subtiel textiel effect, een waaierend motief geïnspireerd op een ginkgo blad. Landschappelijke wallpowers tonen een weelderige lagune, vintage palmen en een paradijs om in weg te dwalen. De warme, zongekuste tinten combineren geweldig met het verkoelende palet van water en groen,' zo omschrijft Eijffinger dichterlijk haar nieuwe behangcollectie.
 
Kortom, met Oasis kan het interieur een inspirerende oase worden.



Links

www.eijffinger.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, dhz, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, #oasis, #eijffinger

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden