Vernieuwing collectie Coretec

Vrijdag 07 maart 2025

US Floors lanceert een vernieuwde en uitgebreide Coretec Authentics-collectie. Het merk met de rigid-core vloeren viert dit jaar haar 10 jarige jubileum.
Vernieuwing collectie Coretec
Vernieuwing collectie Coretec Vernieuwing collectie Coretec

De collectie met een natuurlijke uitstraling van Coretec®, Authentics, is vernieuwd. De klikvloeren–collectie omvat nu zo’n 30 verschillende hout- en steenlookvloeren. En uiteraard zijn de verschillende dessins ook in diverse legvormen leverbaar. Zoals een plank, visgraat, of tegelvorm.

 

Ook de nieuwe dessins uit deze collectie Authentics hebben een uitstraling, die gebaseerd is op de natuur. De kern van de planken is voorzien van de Sound-Core technologie, die de vloer oersterk, stabiel en geluiddempend maakt. Deze vloeren hebben als voordeel dat ze niet uitzetten, zelfs niet in water. En elke vloer is voorzien van een geïntegreerde kurklaag.

 

De plankendecors in deze collectie zijn voorzien van 'embossed in register'. Het maakt de vloeren levensecht, Je voelt namelijk exact het reliëf zoals je het ziet. In de collectie zijn een aantal dessins ook als extra lange en breed verkrijgbaar (150 cm of 10 cm) en elke lange zijde heeft een afgeronde groef (een 'pressed bevel').

 

Voor dealers is een pakket beschikbaar om het bestaande winkelmateriaal te vernieuwen, zodat de nieuwe collectie ook direct verkocht kan worden. Coretec is onder meer met een vaste showroom te vinden in De Woonindustrie in Nieuwegein.

 

Dit jaar viert Coretec het 10- jarige bestaan, met een speciale activiteit in het hoofdkantoor tijdens de Flanders Flooring Days (2-5 juni).



Links

www.coretecfloors.com
www.dewoonindustrie.nl
www.flandersflooringdays.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, kurken, ondervloer, onderlaag, afwerking, kern, technologie, soundcore, klikvloer, technologie, oersterk, stabiel, geintegreerd, plank, visgraat, tegelvorm, authentics, collectie, vernieuwing, dessins, #dewoonindustrie, #usfloors, #coretec, #coretecfloors

Gerelateerd nieuws
Meer project met Riviera Maison
Na een preview van hun nieuwste collectie tijdens de Voorjaarsvakdagen afgelopen februari, opent Rivièra Maison nu officieel haar deuren in De Woonindustrie voor zowel interieur- als projectprofessionals.
lees verder
Nieuwe voorzitter
De Belgische vereniging voor interieurzaken, Interieur Unie, heeft Fa Quix benoemt als nieuwe voorzitter van de vakorganisatie van interieurdetaillisten.
lees verder
Uitbreiding met kamerbreed
Tapijttegelleverancier Modulyss uit Zele breidt zijn assortiment uit met kamerbreed tapijt, hetgeen nog meer mogelijkheden geeft voor commerciële toepassingen.
lees verder
James verhuisd
Vloerreinigings- en -onderhoudsmiddelenspecialist James is verhuisd. Vlak bij de oude vestiging heeft het bedrijf in hun nieuw gebouwde bedrijfspand getrokken.
lees verder
Slimme technologie verandert interieur
[Sponsored artikel] - Met de opkomst van slimme technologieën zijn er nieuwe dimensies toegevoegd aan de manier waarop we ruimtes ontwerpen en gebruiken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden