Vernieuwde collectie Expona

Dinsdag 02 februari 2021

Met de vernieuwing van de collectie Expona commercial zet Objectflor vanaf 2021 versterkt in op digitale presentatie en multimedia tools. De collectie omvat populaire klassiekers en nieuwe decors die het authentieke ambacht laten herleven.
Vernieuwde collectie Expona
Vernieuwde collectie Expona

De Expona collectie bestaat inmiddels meer dan 10 jaar als collectie vloeren voor kantoor- en projectinrichting. Bij de vernieuwing in 2021 krijgt niet alleen de selectie van decors een update. Met de presentatie van de collectie slaat Objectflor een nieuwe koers in.

 

De grens tussen het collectieboek met originele stalen en de presentatie in interieurs verdwijnt. Bij iedere decorafbeelding staat een QR-code, waarmee men op de website van Objectflor komt en meer informatie, beeldmateriaal en alle technische specificaties krijgt aangeboden. Met de vernieuwde interieurontwerper kan het gekozen decor in slechts drie stappen in iedere interieurafbeelding worden gelegd: foto maken en vloer inzetten.

 

Deze vernieuwing is gericht op de dessins met authentieke structuren van de Expona collectie. Speciale structuren pakken de karakteristieken van de print zichtbaar en voelbaar op. De decors krijgen zo nog meer uitstraling en zorgen juist in projecten met intensief gebruik voor sfeer.

 

30 Designs zijn nieuw en exclusief ontwikkeld voor de collectie. Heel bijzonder zijn de houtdecors die het oude ambacht nog eens extra accentueren: zoals bijvoorbeeld Versailles tegels met diagonaal vlechtwerk of korte parket-planken voor sfeervolle visgraatpatronen. Daarnaast vormen de nieuwe terrazzodecors een echte blikvanger, tot aan heel fijn microterrazzo aan toe. De nieuwe collectie omvat in totaal 53 authentieke houtdecors, achttien moderne steendecors en negen effectdecors. De meest populaire klassieke en moderne designs waar een grote vraag naar is, blijven in het assortiment.



Links

www.objectflor.com
www.objectflor.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, hout, stoffering, ftalaatvrij, recyclebaar, herbruikbaar, #objectflor, #expona

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Aftrap vereniging Vloerenmeesters
Vereniging Vloerenmeester trapt af met inspirerende netwerkavond: een kwaliteitsbeweging voor de hele vloerenbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden