Van der Velde naar B&C

Vrijdag 06 februari 2015

Met ingang van 1 januari 2015 is Frank van der Velde bij B&C Raamdecoratie in dienst getreden als Commercieel Directeur.
Van der Velde naar B&C

Frank volgt Margret Pesch op, die in de functie van Manager International Sales & Marketing zeven jaar bij B&C Raamdecoratie heeft gewerkt. Als Commercieel Directeur gaat Frank zich toeleggen op de retail- en projectendivisie van B&C Raamdecoratie.

 

Frank heeft hiervoor gewerkt bij verschillende internationale bedrijven in de interieurbranche, onder andere Hunter Douglas, Forbo Flooring en Akzo Nobel Decorative Coatings (Sikkens). Hij heeft hier verschillende management- en directiefuncties vervuld.



Links

www.bece.nl

Tags

interieur, wonen, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Casa betaalt salarissen
Gisteren vroeg de vakbond AVV en de ondernemingsraad van Casa het faillissement aan. Inmiddels zijn er nieuwe ontwikkelingen, maar de situatie blijft ernstig.
lees verder
Dreigend faillissement Casa NL
Na het faillissement in België zullen de Casa-winkels in Nederland waarschijnlijk binnenkort ook failliet gaan. Na de aanvraag heeft Casa de lonen over maart uitbetaald, maar aanvraag door de vakbond blijft staan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden