Van der Linden naar Decorette

Donderdag 11 april 2024

Per 1 mei aanstaande heeft EK Living, franchisegever van Decorette, een nieuwe formulemanager. Frank van der Linden zal deze functie dan op zich nemen.
Van der Linden naar Decorette

Frank van der Linden heeft ruim 20 jaar ervaring in de woonbranche (retail). Hij is ooit gestart bij Scaldia Papier, waarna hij diverse commerciële en management functies heeft vervuld bij bedrijven als Nedac Sorbo Groep, Euretco Wonen, Detail Management Groep – Woonprofessionals met formules als Deco Home, Verf&Wand en Home Made By, Meubitrend en de afgelopen 6 jaar als directeur bij Ambiance.

 

'Ik zie uit naar de samenwerking met de Decorette ondernemers en het Decorette team! Er staat een aansprekende formule in de markt met een goede naamsbekendheid. De formule ingrediënten met de betrokkenheid van de ondernemers en het EK Retail team staan garant voor een gezonde toekomst. Voelt goed om mijn kennis en ervaring met hen te gaan delen en Decorette hiermee te laten groeien,' aldus Frank.

 

Decorette, een franchiseformule van EK DIY, is al sinds de oprichting in 1972 een begrip in de Nederlandse woningtextielbranche. Waar het begin ligt bij de verkoop van verf is het assortiment in de loop der jaren flink gegroeid. Decorette verzorgt het totale interieur en weet ook nog eens de klant te ontzorgen. Deze winnende combinatie is samengevoegd in de formule Decorette en heeft daarmee een unieke positie op de markt.



Links

www.decorette.nl
www.ek-retail.com

Tags

nieuws, interieur, formulemanager, directeur, aanstelling, formule, verf, behang, vloeren, raamdecoratie, interieur, klant, ontzorgen, commercieel, management, diy, positie, markt, personalia, #decorette, #ambiance, #ekretail

Gerelateerd nieuws
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Kritisch op voorjaarsnota - plannen
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden