Van Beekum naar Hillfloor

Maandag 13 mei 2019

Robert van Beekum verkast van stoffenleverancier Artex uit Aarle Rixtel naar Hillfloor in Genemuiden.
Van Beekum naar Hillfloor

Robert van Beekum (foto; ASA) laat per email weten dat hij na ruim twaalf jaar met veel plezier en passie gewerkt te hebben voor De Ploeg, een label van Hunter Douglas dochter Artex, heeft besloten zijn carrière per 1 juni voort te zetten bij Hillfloor, die de labels Van Besouw, Jabo en Therdex voert.

Voor De Ploeg, dat onder meer een showroom heeft in de Architectenshowroom Amsterdam, was hij actief voor het rayon Zuid-Oost Nederland en België. Ook bij Hillfloor gaat hij in de buitendienst aan de slag in de projectmarkt.



Links

www.artex.hde.nl
www.architectenshowroomamsterdam.nl
www.besouw.nl
www.hde.nl
www.hillfloor.com
www.jabo-carpets.nl
www.therdex.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, karpet, vloer, kleed, meubel, bank, fauteuil, zitmeubel, lifestyle, conceptstore, store, winkel, retail, showroom, personalia, #artex, #loft79, #architectenshowroomamsterdam, #asa, #besouw, #hillfloor, #jabocarpets, #therdex, #hde, #hunterdouglas

Gerelateerd nieuws
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden