Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Donderdag 19 mei 2022

Na de succesvolle 22ste editie in januari 2020 – met bijna 13.000 bezoekers die het evenement gemiddeld met een 7,7 waardeerden – staat op 8, 9 en 10 juni 2022 de 23ste editie van de vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer in Jaarbeurs Utrecht gepland.
Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Het decennialange succes van Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer komt volgens organisator Hola Press voort uit de behoefte van de facilitaire professionals aan fysieke ontmoeting met hun relaties, nieuwe leveranciers en met elkaar.

 

Uit de bezoekerscijfers valt ook op te maken, dat de bezoekers verantwoording dragen voor de werkplekken van meer dan de helft van bijna elf miljoen werknemers in Nederland. Met zo’n € 9.500 per werkplek zijn zij daarom (mede-)verantwoordelijk voor het beheer van een gezamenlijk budget van ongeveer € 55 miljard.

 

Wie staan er zoal op de vakbeurs? Op vloerengebied is tapijttegelspecialist Modulyss aanwezig. Onderneming Eijsink is gespecialiseerd in afrekensystemen, systemen voor efficiënt  bar- en keukenmanagement, personeelsplanning en een aan de kassa gekoppelde webshop. De firma Grijsen ontwikkelt duurzame straatmeubelen. Dit doet het bedrijf door vakmanschap te combineren met hoogwaardige, duurzame en circulaire materialen.

 

Benieuwd naar alle andere exposanten? Meer informatie én gratis toegangskaarten zijn beschikbaar door vooraf te registreren via deze link.



Links

www.vakbeursfacilitair.nl
www.eijsink.nl
www.grijsen.nl
www.modulyss.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, congres, netwerk, bijeenkomst, symposium, retail, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, #vakbeursFacilitairenGebouwbeheer, tapijttegel, #baltagroup, #modulyss,

Gerelateerd nieuws
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
Versterking Deli-Home in Benelux
Deli Home vergroot haar Benelux-positie in de productie en distributie van duurzame, houten bouwmaterialen.
lees verder
 
Dille & Kamille naar Frankrijk
lees verder
Uitbreiding aanbod Domotex 2026
Domotex lanceert voor de komende editie een uitgebreider concept: 'Home of Flooring and Interior Finishing'. Met zes nieuwe productcategorieën naast vloeren en interieurbouw.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden