Uitbreiding assortiment Storax: Gradus

Donderdag 12 juni 2014

Storax breidt haar assortiment entreematten uit met drie nieuwe matsystemen van de Engelse marktleider Gradus. Het gaat om Esplanade 8000, Esplanade Plus en Access.
Uitbreiding assortiment Storax: Gradus

Storax: 'Gradus entreematten zijn geschikt voor intensief en zwaar verkeer. Naar de robuuste eigenschappen hebben ze ook een uniek design, met een exclusieve uitstraling. Ze hebben zich wereldwijd bewezen in gebouwen met zeer intensief en zwaar verkeer, zoals Heathrow Airport in Londen en de Petronus Twin Towers in Kuala Lumpur.'

 

Access

'Access is uniek. Deze entreemat bestaat uit een rubberframe met tapijtinlage. Ideaal voor middelzwaar loopverkeer bij scholen, kantoren en winkels. En bovendien gemakkelijk te installeren en eenvoudig te reinigen. Deze matten zijn gemakkelijk op maat te snijden op locatie en door het ontbreken van metalen elementen bovendien zeer geschikt voor anti-diefstalpoortjes.'

 

 

 

 

 



Links

www.storax.nl

Tags

mat, matsysteem, entreemat, tapijt

Gerelateerd nieuws
Omzetdaling en verlies Headlam
De omzet van de Britse groothandelsreus Headlam is in 2024 sterk gedaald, waardoor er verlies is geleden.
lees verder
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
Winst voor belysse
Hogere marge in Europa bezorgt de West-Vlaamse tapijtgroep Belysse (voorheen Balta) opnieuw winst. De omzet viel wel een stuk lager uit.
lees verder
Vernieuwing hoofdkantoor
Het hoofdkantoor van Intr in Deventer heeft een metamorfose ondergaan, inclusief de vernieuwing van de afhaallocatie, genaamd Intr Point.
lees verder
Vernieuwing collectie Coretec
US Floors lanceert een vernieuwde en uitgebreide Coretec Authentics-collectie. Het merk met de rigid-core vloeren viert dit jaar haar 10 jarige jubileum.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden