Tweede leven voor vloeren

Vrijdag 22 september 2023

Unilin Flooring Nederland introduceert Unilin Recover: een proces waarbij oude PVC vloeren volledig worden gerecycled tot een nieuwe PVC click-vloer.
Tweede leven voor vloeren

Unilin gaat verder dan alleen het recyclen van snijverlies. Unilin recycleert eveeneens gebruikte click-PVC, en geeft PVC vloeren zo een tweede leven. Dit geldt niet alleen voor PVC vloeren van Unilin, maar voor alle PVC click-vloeren in Nederland.

 

Retailers in Nederland ontvangen een container of bigbag om oude PVC vloeren te verzamelen. Dankzij het logistiek netwerk van Unilin Flooring Nederland garanderen ze efficiënte plaatsing en ophaling van de containers en bigbags. Samen met lokale verwerkers worden ingezamelde PVC vloeren gesorteerd, gewassen en vermalen tot grondstoffen die in de fabriek van Unilin volledig worden verwerkt tot een nieuwe vloer. Een 100% oude PVC click-vloer wordt zo een 100% nieuwe PVC click-vloer.

 

Unilin zal tijdens de vakbeurs Incoda Unilin Recover lanceren en voorstellen aan het vakpubliek. Registreren voor gratis toegangskaarten voor Incoda kan hier. Unilin Flooring Nederland bestaat onder andere uit Quick Step, Moduleo en Peitsman.



Links

www.unilin.com
www.quick-step.com
www.moduleo.nl
www.peitsman.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

nieuws, interieur, recycling, pvcvloer, klikvloer, pvcclickvloer, herverwerken, productie, tweedeleven, snijverlies, container, bigbag, grondstoffen, logistiek, #unilin, #unilinrecover, #quickstep, #peitsman, #moduleo, #interieurcollectiedagen, #incoda

Gerelateerd nieuws
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden