Twee keer zoet bij Essenza

Woensdag 08 juli 2020

Essenza presenteert homewear om op te eten, maar zorgt ook voor een goede nachtrust voor de hele familie met de nieuwe Covers & Co kids collectie.
Twee keer zoet bij Essenza
Twee keer zoet bij Essenza Twee keer zoet bij Essenza Twee keer zoet bij Essenza

Allereerst de nieuwe homewear collectie van Essenza. Hiervoor werd het slaapmerk geïnspireerd door voedsel, net als bij het bedtextiel het geval is. In het kleurenpalet zijn intense kleuren van onder andere kersenrood, merengue, rabarber en kaneel terug te zien. Aangevuld met rustige blauwtonen. Voor printinspiratie grijpt Essenza terug op Nederlands kunstzinnige verleden. Bloemen van stillevens uit de voorgaande eeuwen worden gecombineerd met nieuwe technieke, vormen en kleuren.

De kledingstukken zijn volgens het bedrijf vrouwelijk en gracieus, op een comfortabele manier. Zwierige kimono’s van viscose, nachtjurkjes met kant, zachte, wijde broeken en pyjamablousejes in een A-lijn.

 

Het merk Covers & Co presenteert haar nieuwe kids collectie. De junior- en éénpersoonsdekbedovertrekken zijn - net als de rest van de collectie - gemaakt van zacht en knisperend biologisch katoen perkal. De prints dragen: Pretty Fly en Alpha-Bed (foto 3) en For Rest en Beary Much (foto 4). De collectie van Covers & Co is seasonless. Dat betekent dat deze gedurende lange tijd blijft doorlopen en Essenza zo nu en dan nieuwe items toevoegt.



Links

www.essenzahome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, dekbed, overtrek, hoes, laken, quilt, bedmode, badmode, badjas, strandlaken, handdoek, detail, retail, winkel, outlet, showroom, servies, porselein, tafelmode, tafellinen, tafellaken, tafelkleed, servet, nachtrust, #essenza, #essenzahome, #essenzahomewear, #coversandco

Gerelateerd nieuws
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Exotische sferen
De nieuwe behangcollectie van Eijffinger neemt je mee langs exotische sferen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden