Twee cruiseschepen met Estillon-producten

Vrijdag 13 juni 2014

Twee cruiseschepen die in 2015 in de vaart worden genomen, zullen worden voorzien van Fenix Base-ondertapijt van Estillon. Het gaat om de 'Quantum of the Seas' en 'Anthem of the Seas'.
Twee cruiseschepen met Estillon-producten

Estillon zal dit jaar in totaal 60.000 vierkante meter 'Fenix Base' aan de Royal Caribbean International leveren voor deze twee nieuwe cruiseschepen. 'Om het maximale aan comfort te bereiken, koos de rederij voor een hoge kwaliteit ondertapijt', schrijft Estillon. 'Fenix Base is gemaakt van polyurethaan schuim, waarmee het zich onderscheidt van andere kwaliteiten in de markt. Het eerstegraads schuim creëert optimaal comfort en duurzaamheid voor het tapijt.'

 

 

 



Links

www.royalcaribbean.com
www.estillon.nl

Tags

vloer, ondervloer, tapijt, ondertapijt, polyurethaan

Gerelateerd nieuws
Omzetdaling en verlies Headlam
De omzet van de Britse groothandelsreus Headlam is in 2024 sterk gedaald, waardoor er verlies is geleden.
lees verder
Intercombi en Enia
Intercombi gaat samenwerken met Enia Flooring: de vloerengroothandel uit Kaatsheuvel is vanaf heden distributeur van Enia PVC vloeren in Nederland.
lees verder
Belastingclaim voor Mohawk
Het Amerikaanse Mohawk, eigenaar van onder andere Unilin vloeren, heeft een claim ontvangen van maar liefst € 1 miljard van de Belgische belastingdienst.
lees verder
Winst voor belysse
Hogere marge in Europa bezorgt de West-Vlaamse tapijtgroep Belysse (voorheen Balta) opnieuw winst. De omzet viel wel een stuk lager uit.
lees verder
Vernieuwing hoofdkantoor
Het hoofdkantoor van Intr in Deventer heeft een metamorfose ondergaan, inclusief de vernieuwing van de afhaallocatie, genaamd Intr Point.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden