Trainingscentrum voor installateurs Unilin-merken

Vrijdag 11 april 2014

Unilin opent binnenkort een eigen trainingscentrum in Wielsbeke (B). In het expertisecentrum – met de naam 'Academy for excellence in flooring' – wil het bedrijf achter Quick-Step en Pergo haar eigen installateurs gaan opleiden. Het is de bedoeling om in september met de eerste cursussen te beginnen.
Trainingscentrum voor installateurs Unilin-merken

Met de Academy wil Unilin zijn installateurs en winkels ondersteunen met specifieke cursussen en installatietrainingen. Unilins Paul de Cock: 'Dat gaat van een cursus 'adviserend verkopen' voor onze winkelpunten tot intensieve installatietrainingen voor zowel beginnende als ervaren installateurs. Het garanderen van de kwaliteit van onze vloeren is een topprioriteit en de installatie speelt daarbij een cruciale rol.'

Master
Consumenten stellen hoge eisen aan hun vloer en vertrouwen op het vakmanschap van de installateur, aldus Unilin. 'Ze verwachten een perfect afgewerkte, kwalitatieve vloer. Binnenkort kunnen ze hiervoor en beroep doen op een 'Quick-Step Master Installer' en een 'Pergo Master Pro Installer'.' De laatste is vooral voor de projectmarkt, waar Unilin met het Pergo-merk op gaat focussen. Ook opent Unilin in 2015 een nieuwe vinylfabriek in Wielsbeke.

De Academy bestaat al sinds 2012 in het Verenigd Koninkrijk. 'Daar zijn al 200 installateurs afgestudeerd als 'Master Installer'.' De Academy in Wielsbeke moet hét expertisecentrum voor de Benelux en Frankrijk worden.

Tot juni kunnen geïnteresseerden zich inschrijven: www.quick-step-academy.be en www.pergo-academy.be.



Links

www.unilin.nl
www.quick-step-academy.be
www.pergo-academy.be

Tags

vloer, training, installateur, project

Gerelateerd nieuws
Omzetdaling en verlies Headlam
De omzet van de Britse groothandelsreus Headlam is in 2024 sterk gedaald, waardoor er verlies is geleden.
lees verder
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
Intercombi en Enia
Intercombi gaat samenwerken met Enia Flooring: de vloerengroothandel uit Kaatsheuvel is vanaf heden distributeur van Enia PVC vloeren in Nederland.
lees verder
Belastingclaim voor Mohawk
Het Amerikaanse Mohawk, eigenaar van onder andere Unilin vloeren, heeft een claim ontvangen van maar liefst € 1 miljard van de Belgische belastingdienst.
lees verder
Winst voor belysse
Hogere marge in Europa bezorgt de West-Vlaamse tapijtgroep Belysse (voorheen Balta) opnieuw winst. De omzet viel wel een stuk lager uit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden