Tjeerd naar Gelasta

Vrijdag 29 september 2023

Binnenkort gaat Tjeerd Nijboer aan de slag bij vloerenleverancier Gelasta uit Genemuiden.
Tjeerd naar Gelasta

Tjeerd Nijboer werkte sinds november 2010 als vertegenwoordiger bij Koninklijke Peitsman, in 2019 overgenomen door Unilin, in het rayon Friesland, Flevoland-Noord en Overijssel.

Per 1 november, dus na exact 13 jaar, gaat hij als vertegenwoordiger aan de slag bij vloerengrossier Gelasta. Dit bedrijf levert tapijt(tegels) en vinyl-, pvc- en laminaatvloeren en toebehoren (ondervloeren, plinten).



Links

www.gelasta.nl
www.peitsman.nl
www.unilin.com/nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, vinyl, pvc-vloer, laminaatvloer, tapijt, tegels, fournituren, personalia, #gelasta, #peitsman, #unilin

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Aftrap vereniging Vloerenmeesters
Vereniging Vloerenmeester trapt af met inspirerende netwerkavond: een kwaliteitsbeweging voor de hele vloerenbranche.
lees verder
Nieuw palet meubel linoleum
Forbo introduceert de vernieuwde collectie van Furniture Linoleum, dat volgens de fabrikant 'een combinatie van duurzaam design en subtiele esthetiek' is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden