Tartan deken voor koel najaar

Maandag 21 augustus 2023

Het is weer bijna tijd om op de bank te kruipen met een dekentje. Duurzaam textielmerk Elvang introduceert dit najaar de Tartan throw.
Tartan deken voor koel najaar
Tartan deken voor koel najaar Tartan deken voor koel najaar

De nieuwe Tartan throw voegt volgens Elvang knusse elegantie toe aan elk huis. De throw is geïnspireerd op het traditionele tartanpatroon van ineengestrengelde horizontale en verticale lijnen en wordt gekenmerkt door het grove gevoel en de extra lange franjes. Het heeft een klassieke uitstraling met een gereduceerde twist en wordt geleverd in twee neutrale kleuren, bruin en ivoor.

 

Het kleed is gemaakt in Peru van gerecyclede vezels, waaronder alpaca. Het weven van alpacawol is een Peruaanse traditie die teruggaat tot de tijd van de Inca's en de vezels zijn zacht en duurzaam. De isolerende, ademende eigenschappen zorgen voor warmte bij koud weer en houden het lichaam koel en droog bij hogere temperaturen. Bovendien wordt pilling volgens het bedrijf tot een absoluut minimum beperkt, zodat de throw er nog lang mooi uit blijft zien. Details: het kleed is gemaakt van 50% alpacawol, 40% schapenwol en 10% andere vezels. Het product van 130 x 190 kost € 185.

 

Elvang maakt sinds 2003 duurzaam, verantwoord geproduceerd textiel en is een lid van de World Fair Trade Organization (WFTO). Dit is het hoogst mogelijke niveau van certificering en garandeert dat de ontwerpen, toeleveringsketens en het bedrijfsmodel mensen, de planeet en dieren op de eerste plaats zetten.



Links

www.elvangdenmark.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, meubel, woonartikel, woonaccessoire, decoratie, accessoires, deken, woondeken, plaid, #elvang

Gerelateerd nieuws
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden