Surseance voor De Linnerie

Donderdag 21 juni 2018

Aan De Linnerie bv, een bed- en badtextiel- en tafelmode-keten met elf vestigingen in Zuid Nederland en een uitgebreide webwinkel, is gisteren voorlopige surseance verleend.
Surseance voor De Linnerie

De rechtbank van Oost-Brabant in 's-Hertogenbosch heeft de surseance verleend. Op 25 september om 09:30 uur is een crediteurenvergadering gepland. Bewindvoerder is de heer S.M.M. van Dooren van Holla Advocaten in 's-Hertogenbosch.

De Linnerie, opgericht in mei 2005, heeft een hoofdvestiging in Uden en verder vestigingen in Oosterhout, Venray, Eindhoven, 's-Hertogenbosch, Waalwijk, Wijchen, Oss, Tiel, Boxmeer en Wageningen.

 



Links

www.delinnerie.nl
www.holla.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, decoratie, retail, winkel, keten, bed, bad, textiel, bedtextiel, badtextiel, bedmode, badmode, overtrek, laken, hoes, tafelmode, tafellinnen, tafel, tafelkleed, overname, fusie, acquisitie, koop, surseance, surseance van betaling, #delinnerie, #linnerie, #holla

Gerelateerd nieuws
 
Voorjaarsvakdagen van start
lees verder
 
Nieuw event: Woondesignhub
lees verder
 
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs
lees verder
Plinten maken ruimte optisch groter
[Sponsored artikel] - Veel mensen zoeken naar slimme trucs om hun ruimte groter te laten lijken. De oplossing ligt letterlijk aan je voeten (en vooral: tegen je muren).
lees verder
Moois van Showup voorjaar 2025
Het blijft leuk om te zoeken naar mooie en trendy artikelen op Showup. De vakbeurs voor (woon)decoratie en cadeauartikelen, die komend najaar een nieuwe locatie krijgt, is immers een ideale plek om nieuwe producten te leren kennen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden