Spotlight in Werkspoorkathedraal

Vrijdag 21 september 2018

De tweede editie van Spotlight zal zondag 23 en maandag 24 september worden gehouden in De Werkspoorkathedraal in Utrecht.
Spotlight in Werkspoorkathedraal

Spotlight is een vakevent voor de branches koken, gedekte tafel, huishoudelijke artikelen, woonaccessoires, gifts, fashion, design artikelen, lifestyle producten, stationery, boeken, koffie en thee, food, speelgoed en kinderproducten. De beurs is begin dit jaar voor het eerst gehouden.

Zoals bekend gaan DWI (De Woonindustrie) en Spotlight vanaf 2019 samenwerken. Spotlight zal dan gehouden worden bij DWI in de naastgelegen Beursfabriek voor het eerst op 10-11 maart 2019 in Nieuwegein. Vanaf dit najaar gaat Spotlight tevens kantoor houden in DWI.

Op zondag 23 en maandag 24 kan in De Werkspoorkathedraal in Utrecht alvast kennis gemaakt worden met de sfeer en opzet van Spotlight. Ook zijn daar verschillende bestaande Home & Living-exposanten van DWI (Nordal, Designlicious, Hadaya, Silkeborg, Kitchen Trend, Home Junky, Cherubijn, Magisso, Vianatece, De Bruyn Agenturen, Bonkers Design, Mini-Art Products en Tijdpunt) te ontmoeten. Dit zijn slechts een aantal namen van de ruim 100 bedrijven die zich op Spotlight presenteren. Een bezoek aan Spotlight is gratis na registratie.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.spotlight-event.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #spotlight, #spotlightevent

Gerelateerd nieuws
 
Casa Nederland ook in gevaar
lees verder
 
Thema idd cologne bekend
lees verder
Meer project met Riviera Maison
Na een preview van hun nieuwste collectie tijdens de Voorjaarsvakdagen afgelopen februari, opent Rivièra Maison nu officieel haar deuren in De Woonindustrie voor zowel interieur- als projectprofessionals.
lees verder
Nieuwe voorzitter
De Belgische vereniging voor interieurzaken, Interieur Unie, heeft Fa Quix benoemt als nieuwe voorzitter van de vakorganisatie van interieurdetaillisten.
lees verder
Slimme technologie verandert interieur
[Sponsored artikel] - Met de opkomst van slimme technologieën zijn er nieuwe dimensies toegevoegd aan de manier waarop we ruimtes ontwerpen en gebruiken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden