Spiegels op maat

Donderdag 15 augustus 2024

De 22 spiegels van Deknudt zijn allemaal op maat leverbaar, vanaf één stuk. Of het nu een minimalistische spiegel of meer klassiek model gaat, het is mogelijk.
Spiegels op maat

Volgens Deknudt is de Lucka Collectie de besteller van het bedrijf. Lucka is een strakke spiegel met een aluminium frame en een zwarte, mat gouden of massief eiken afwerking. De spiegel is lichtjes ingebed in het diepe frame en op die manier rondom goed beschermd. De spiegel kan in twee richtingen worden opgehangen en is ook verkrijgbaar in andere maten en kleuren. Bovendien kan hij dus vanaf 1 stuk op maat worden gemaakt en is hij beschikbaar in een outdoor versie.

 

De mogelijke afmetingen vindt de klant op de laatste afbeelding van elke productpagina. De prijzen staan ​​vermeld op de laatste pagina van de prijslijst. Een gepersonaliseerde prijslijst is beschikbaar in het klantendashboard met een professioneel account.



Links

www.deknudtmirrors.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, spiegel, accessoire, decoratie, buiten, outdoor, tuin, #deknudtmirrors

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Project Parade in Woonindustrie
Op maandag 14 april introduceerde De Woonindustrie de Project Parade tijdens de Interieur & Project Lunch. Samen met branchepartners NVIH, VIIA, VIP en CBM bracht het centrum meer dan 150 interieur- en projectprofessionals samen voor een middag vol inspiratie, kennisdeling en netwerkkansen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden