Speciaal NL-laminaat van Meister

Vrijdag 23 februari 2018

MeisterWerke presenteert een collectie laminaatvloeren met aangefreesde Multiclic-verbinding, speciaal voor de Nederlandse markt.
Speciaal NL-laminaat van Meister
Speciaal NL-laminaat van Meister Speciaal NL-laminaat van Meister Speciaal NL-laminaat van Meister Speciaal NL-laminaat van Meister Speciaal NL-laminaat van Meister

De Nederlandse markt is een vooruitstrevende en soms een tamelijk eigenwijze, zo bleek uit een uitgebreid marktonderzoek van Meister. Daaruit kwam duidelijk naar voren dat een groot deel van de Nederlanders een sterke voorkeur heeft voor een laminaatvloer met een aangefreesde verbinding.

Jethro Verhauwert, market research manager export: “Onze in 2016 geïntroduceerde Premium- en Classic-collecties zijn uitgerust met een falldown-systeem, met uitzondering van de Classic-collecties LD 75, LC 75 en LC 55 die reeds een aangefreesde Multiclic-verbinding hebben. Deze beide collecties blijven vanzelfsprekend in de handel verder beschikbaar.”

De Premium-vloeren van Meister verschillen van de Classic-uitvoeringen door hun antistatische eigenschappen en de afwerking met Diamond Pro en Aquasafe.

Voor Nederland komt er een aparte collectie met aangefreesde verbinding. Daardoor wordt de bestaande laminaatcollectie uitgebreid met 32 Multiclic-decoren. Extra in de ‘Nederlandse’ collectie komen twee uitvoeringen:
- Premium (LD 300 25 en LD 300 20, beide lange planken)
- Classic (LD 95 (lange plank), LD 75 (standaard plank) en LD 80 (korte, brede plank). In de collectie zitten niet alleen de succesvolste decoren uit de bestaande collecties, maar ook twee nieuwe eik-varianten: Mare (foto 1 en 2) en Pacific (foto 3). En een nieuwe korte brede plank met langsgroef (LD 80), die inspeelt op de smaak van de Nederlandse consument.

Voor de verkoop komen winkelpresentaties beschikbaar. De basic-presentatie bestaat uit vier bokjes met eenzijdige lichte monsterborden voorzien van een ingefreesde handgreep. De luxe-versie (foto 4) bestaat uit een schuifladenpresentatie uitvoering, waarbij de monsterborden uit de presentatie gehaald kunnen worden.

Meister wordt in Nederland verdeeld door de groothandels Viehoff, Heditex, Schadébo en De Eik.

 



Links

www.heditex.com
www.meister.com
www.viehoff.nl
www.schadebo.nl
www.deeik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, PVC, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, #meister, #heditex, #viehoff, #schadebo, #deeik, #anticolegno, #antigua

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Aftrap vereniging Vloerenmeesters
Vereniging Vloerenmeester trapt af met inspirerende netwerkavond: een kwaliteitsbeweging voor de hele vloerenbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden