Snijder & Co in Moa

Woensdag 04 april 2018

Het nieuwe behangkunstwerk van Snijder & Co wordt komende maanden tentoongesteld in het Museum Oud Amelisweerd (Moa) te Bunnik.
Snijder & Co in Moa
Snijder & Co in Moa

Speciaal voor de tentoonstelling 'Flower Power - Topstukken uit Utrechtse collecties' in het Moa aan de Koningslaan op het landgoed Amelisweerd hebben de behangkunstenaars Marcelo Gimenes en Jaap Snijder van Snijder & Co een handgeschilderd behang vervaardigd geïnspireerd op de oude florale motieven van het museale landhuis in Bunnik. Het kunstwerk 'Tijdperk van bloei' is een kleurrijke combinatie van het Chinese– en Nederlandse behang en wordt tentoongesteld in de centrale hal van het museum.

Het kunstwerk is tevens als reproductie verkrijgbaar in de museumwinkel gedurende de tentoonstelling, die sinds afgelopen zaterdag open is en loopt tot 16 september 2018. Afmetingen behang: 186x275 cm, prijs € 156.

Het museum is 's maandags gesloten maar verder iedere dag geopend van 11-17 uur. De toegangsprijs voor een volwassenen is € 12.

Op 13 april organiseert Bns Crisp voor haar leden overigens een bezoek aan het atelier van Snijder & Co in Rotterdam. De trip is 's ochtends vol, maar 's middags van 13-15 uur zijn er nog plaatsen. Aanmelden (o.v.v. Crisp) kan hier.



Links

www.moa.nl
www.snijder-co.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, wand, behang, deco, decoratie, behang, bekleding, muur, museum, kunst, #snijderco, #snijderenco, #moa

Gerelateerd nieuws
Vernieuwing hoofdkantoor
Het hoofdkantoor van Intr in Deventer heeft een metamorfose ondergaan, inclusief de vernieuwing van het afhaallocatie, genaamd Intr Point.
lees verder
 
Nieuwe directeur Holland Haag
lees verder
 
Behang inspiratie uit Afrika
lees verder
Aanvraag faillissement Casa
De Belgische winkelketen Casa, die ook actief is in Nederland, vraagt faillissement aan. De interieurketen had eind oktober nog bescherming tegen schuldeisers gevraagd.
lees verder
Hanneke naar Kobe
Hanneke Verbunt is terug in de textielbranche. Ze is kort geleden aan de slag gegaan bij de bekende stoffenleverancier Kobe Fabrics.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden