Samenwerking Headlam en Edel

Vrijdag 01 april 2016

Vandaag is de samenwerking tussen Headlam en de Edel Group een feit. Headlam gaat per 1 april de verkoop en distributie van de Edel Essential collectie aan een groot aantal retailers doen.
Samenwerking Headlam en Edel

Edel maakt tapijten voor het midden/hoog segment. Van extrusie en veredeling tot tuften en backen: het bedrijf heeft alle machines en kennis in huis om producten op maat te kunnen ontwerpen, ontwikkelen en produceren.

Albert Telgenkamp, sinds augustus vorig jaar Commercial Director Edel Tapijt: "Wij zijn ervan overtuigd dat wij de geselecteerde retailers met deze stap beter van dienst kunnen zijn. Headlam heeft in de Nederlandse markt een uitgebreid klantennetwerk, beschikt over eigen vervoer en een team van 14 accountmanagers."

Headlam, nog op zoek naar een nieuwe accountmanager vloeren voor de regio Den Haag, heeft Bert van Helden voor een goede begeleiding van deze samenwerking opgenomen in het verkoopteam. Kennismaken? Edel zal mét Bert van Helden als één van de partners aanwezig zijn tijdens de showdagen 'We Meet Again @Headlam':
- 18 + 25 april, Headlam Trade Counter, Coventry straat 8, Rotterdam
- 2 + 9 mei, Headlam hoofdkantoor, Bettinkhorst 4, Zutphen

Zoals bekend zijn Interplan, Lethem Vergeer en Silvester per 1 januari samengegaan onder de naam Headlam.

 

 



Links

www.headlam.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.edelgroup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, naamswijziging, naamsverandering, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam. Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden