R+T Award Aura Illuminated Shades

Donderdag 22 februari 2024

Hunter Douglas heeft kreeg op R+T een zilveren Innovation Award in de categorie Interior Sun Shading Systems. Het bedrijf werd erkend voor Aura Illuminated Shades.
R+T Award Aura Illuminated Shades
R+T Award Aura Illuminated Shades R+T Award Aura Illuminated Shades R+T Award Aura Illuminated Shades

Een Aura Illuminated Shade fungeert volgens Hunter Douglas als een secundaire lichtbron die een zacht, natuurlijk licht door de ramen verspreidt. De zonwering is eigenlijk een drie-in-één oplossing: een voorste jaloezie, een verduisterende voering en een geavanceerde verlichtingsfunctie. Gebruikers kunnen de ambiance aanpassen door zowel de kleurschakering als de helderheid van het licht te veranderen. Het product bevat stoffen uit verschillende collecties, wat resulteert in een rijke selectie aan texturen en neutrale kleurenpaletten. De lichtintensiteit, variërend van helder tot zwak, wordt bepaald door het aantal Lumen van het product. Hierdoor kunnen gebruikers verschillende helderheidsniveaus instellen voor diverse gelegenheden.

 

Wat Aura onderscheidt is, volgens Hunter Douglas, de integratie van PowerView® Gen 3 Automation. De PowerView®-applicatie biedt gebruikers erg veel mogelijken. Niet alleen kan de stand van de zonwering worden geregeld, maar ook de verlichting kan worden aangepast. Gebruikers kunnen diverse ambiances creëren, zoals een rustige ochtend met zacht licht of het verlengen van daglicht op een winteravond. Voorgeprogrammeerde instellingen zorgen voor automatische aanpassingen van de jaloezieën en verlichting, afgestemd op dagelijkse routines. Hunter Douglas introduceert hiermee een product dat zich onderscheidt als het nieuwste en meest innovatieve op de markt, volgens het bedrijf zonder directe concurrentie.

 

Naar de zilveren R+T Innovation Award voor Aura Illuminated Shades kreeg Hunter Douglas nog twee andere onderscheidingen. Voor de duurzame GreenScreen Sea-Tex-stof® en de innovatieve Luxaflex® Pirouette®-zonwering. Hunter Douglas nodigt bezoekers van harte uit om de toekomst van zonweringssystemen zelf te ervaren in hal 7 op stand B32 tijdens de R+T 2024. Dit kan nog heel even, want de beurs duurt nog tot vrijdag 23 februari.



Links

www.hunterdouglasgroup.com
www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, plafond, gevel, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rtexpo, #rt2024, #hunterdouglas

Gerelateerd nieuws
Nederland in Milaan
Tijdens de Salone del Mobile 2025 in Milaan bundelen acht Nederlandse meubel- en textielbedrijven hun krachten onder de naam Future > Factory > Furniture > (FFF) en laten zien hoe men toewerkt naar een circulaire toekomst.
lees verder
 
Casa Nederland ook in gevaar
lees verder
Grote interesse functioneel textiel
Techtextil en Texprocess 2026 worden al volop geboekt door exposanten, die rekenen op groeiende interesse naar het aanbod op deze industrieplatforms.
lees verder
 
Thema idd cologne bekend
lees verder
 
Duurzame verduistering
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden