Polipol koopt Oschmann

Maandag 03 augustus 2020

Met de overname van alle verkoop- en marketingrechten van Oschmann Comfort Betten is Polipol ook in bedden gestapt.
Polipol koopt Oschmann

Foto bed Anniva (website Oschmann)

Na het starten van een insolventieprocedure bij Oschmann heeft meubelfabrikant Polipol uit Diepenau na onderhandelingen met de curator vorige week de comfortbeddenfirma uit Coburg overgenomen, zo meldt Möbelmarkt. Daarnaast neemt de Polipol-bedrijvengroep ook Living Furniture Europe (LFE) in Sulęcin in Polen over, waar ongeveer 150 medewerkers werken. De productie van Oschmann-bedden wordt hier onder nieuw management voortgezet.

Algemeen directeur en oprichter van de Polipol Gerd Hemmerling stelt dat het de bedoeling is om de productie te moderniseren en daardoor effectiever en (leverings)betrouwbaarder te maken.

Vanaf 1 januari 2021 wordt het bedrijf administratief samengevoegd met Polipol. Het managementteam, bestaande uit Oschmann en Schardt, en de buitendienst blijven in dienst. Marc Greve wordt de nieuwe directeur van Oschmann Comfort Betten. Hij streeft er naar om binnen een paar jaar weer op het marktvolume van Oschmann in 2018 (circa € 60 miljoen omzet per jaar) te zitten en dat dan geleidelijk uit te breiden. In september zullen nieuwe collecties gepresenteerd worden tijdens een huisshow in Diepenau.




Links

www.oschmann-betten.de
www.polipol.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, sanering, herstructurering, doorstart, overname, bed, ledikant, matras, boxsping, slaap, joint venture, acquisitie, koop, #livingfurnitureeurope, #lfe, #oschmann, #polipol, #oschmannbetten, #polipol

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe kans Bopita
lees verder
Parketambacht op HoutPro+
HoutPro+ 2025 is vakbeurs voor houtprofessionals met innovatieve focus op parket, biobased en houtbouw. Dit jaar zal het Parket Ambacht Plein aanwezig zijn op deze beurs.
lees verder
Staud gered door overname
De Zuid-Duitse meubelfabrikant Staud wordt per 1 maart 2025 overgenomen door ondernemers Tobias Fuhrmann en Karl Spielberger, via Soleal Unternehmerkapital. Hierdoor blijven meer dan 100 arbeidsplaatsen behouden.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden