Orange or Red

Woensdag 11 februari 2015

Tijdens showUP, de hippe vakbeurs voor home & gift die plaats vond op 1 en 2 februari in Expo Haarlemmermeer, was Orange or Red een opvallende deelnemer.
Orange or Red
Orange or Red

Orange or Red is op dit moment nog een eenmanszaak en wordt gerund door Marieke van Heck. Ontwerpster Marieke begon het bedrijf vanuit haar liefde voor textiel en interieurs. Met Orange or Red brengt ze gebreide producten op de markt die warmte uitstralen en waarmee ze haar passie voor stoffen en kleuren wil doorgeven. Ze probeert hierin onderscheidend te zijn door duurzaamheid en vormgeving te combineren en op een innovatieve manier vorm te geven aan een alledaags product. Om dit te bereiken combineert ze bepaalde garens met bepaalde stoffen en kleuren of laat ze verschillende materialen in elkaar overlopen. 

 

Ze ontwerpt en test alles zelf om controle op de kwaliteit van haar productie te houden. Met de stalen gaat ze dan naar de breifabrikant, die de door haar gewenste productie kan draaien. Ze is dus klaar voor groei. 

 

‘Ik breng mijn producten met veel liefde op de markt, en ik vind het fijn als ze dan met veel liefde bij de mensen thuis op de bank komen te liggen’. Interesse vanuit het buitenland is er ook al. Haar producten liggen, na Dutch Design Week, in een winkel in Chicago en er is nog meer buitenlandse interesse.



Links

www.orangeorred.com

Tags

textiel, garen, stof, kussen, plaid, deken

Gerelateerd nieuws
 
Trenddag Liminal World
lees verder
Zelf je schoorsteen vegen?
[Sponsored artikel] - Knetterend haardvuur is heerlijk op koude dagen. Het kuisen van de schoorsteen is wel belangrijk: voor een goede trek en om brandgevaar te voorkomen. Is de schoorsteen eigenlijk gemakkelijk zelf te vegen?
lees verder
Goed draaiend familiebedrijf
Vissers woninginrichting & projectstoffering uit Geulle is een schoolvoorbeeld van een goed draaiend familiebedrijf, waarbij twee generaties samenwerken om hun klanten tevreden naar huis te laten gaan.
lees verder
Rivičra Maison lente+zomer 2025
De lente/zomer 2025 collectie Rivičra Maison brengt volgens het bedrijf een uitnodigende zomersfeer in huis met luxe, stijl en vakmanschap. De collectie omvat vier thema's, die naadloos op elkaar aansluiten.
lees verder
Deze details maken je huis af!
[Sponsored artikel] - De juiste details en accessoires zijn vaak de finishing touch die je huis echt afmaken. Zorg dat je aandacht besteedt aan kleine elementen in je interieur. Zo kun je een ruimte namelijk transformeren tot een prachtig geheel.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden