Op weg naar Gorinchem

Maandag 31 maart 2014

Het begint een mooie gewoonte te worden dat interieurspecialisten begin april massaal richting Gorinchem trekken. Ook dit jaar vindt er in de Evenementenhal Gorinchem aan de Franklinweg 2 weer de Vakdagen Parket & Woninginrichter plaats. Speerpunt van de organisatie is het nieuwe Noviteitenplein.
Op weg naar Gorinchem

Dit Noviteitenplein is een samenwerking tussen de beursorganisatie, Inretail en CBW-Erkend. Iedere exposant krijgt de gelegenheid om voor één van zijn producten hier extra aandacht te genereren. Zo verwacht de organisatie een goed beeld te kunnen geven van de noviteiten op het gebied van vloerbedekking, raamdecoratie, (binnen)zonwering en wandbekleding.

 

Kampioenschappen

Ook met de verschillende kampioenschappen hoopt de organisatie de beurs extra aantrekkelijk te maken, naast de ruim tachtig stands (stand maart 2014) van bedrijven uit de interieurbranche. In de zogenaamde Actie Arena vindt zowel de strijd om Nederlands Kampioenschap Parketleggen als het Nationaal Kampioenschap Woningstofferen plaats. Verder is er dit jaar ook weer het Beste Parket-idee, op initiatief van het Platform Parketbrache. 

 

Op de beurs vindt u stands van groothandels en fabrikanten die zich bezighouden met vloeren (parket, tapijt, PVC, vinyl, laminaat en ondervloeren), raamdecoratie, zonwering, fournituren, accessoires, gereedschappen en aanverwante artikelen, zoals lijmen en lak. Ook is er informatie te verkrijgen over vakopleidingen.

 

Uiteraard zullen we op Interieurjournaal en in vakblad Ons Huis op de beurs terugkomen.

 

 

Openingstijden van de beurs:

Maandag 7 april van 11.00 tot 21.00 uur

Dinsdag 8 april van 13.00 tot 21.00 uur

Woensdag 9 april van 13.00 tot 21.00 uur

 




Links

www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/202/vakdagen-parket-woninginrichter

Tags

vakbeurs, vakdagen, gorkum, vloer, parket, tapijt, PVC, vinyl, laminaat, ondervloer, raamdecoratie, zonwering, fournituren, accessoire, lijm, lak.

Gerelateerd nieuws
Omzetdaling en verlies Headlam
De omzet van de Britse groothandelsreus Headlam is in 2024 sterk gedaald, waardoor er verlies is geleden.
lees verder
Prospectt verder als Gift Stories
Na het faillissement van Prospectt heeft Gift Stories overeenstemming bereikt met de curator over de overname van onderdelen van het bedrijf. Hiermee blijft een deel van de activiteiten behouden, zij het onder een nieuwe naam en structuur.
lees verder
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
Intercombi en Enia
Intercombi gaat samenwerken met Enia Flooring: de vloerengroothandel uit Kaatsheuvel is vanaf heden distributeur van Enia PVC vloeren in Nederland.
lees verder
Belastingclaim voor Mohawk
Het Amerikaanse Mohawk, eigenaar van onder andere Unilin vloeren, heeft een claim ontvangen van maar liefst € 1 miljard van de Belgische belastingdienst.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden