Ook Kobe op VPWI

Donderdag 29 september 2016

Het deelnemersveld van de Vakdagen Parket & Woninginrichter (VPWI) in de Evenementenhal Gorinchem blijft maar groeien. Met publiekstrekkers als Kobefab.
Ook Kobe op VPWI
Ook Kobe op VPWI Ook Kobe op VPWI

Twee weken geleden meldden we Forbo Flooring en Unilin (Quickstep) al als aansprekende nieuwkomers. Nu is het deelnemersveld per saldo opnieuw met dertien bedrijven gegroeid. Afvallers zijn Belakos, Hortus en Osmo, maar daar staan maar liefst vijftien nieuwe aanwinsten tegenover, waarbij Kobe en Toppoint als trekkers op raamdecoratiegebied. Ook Kadegro / Swing Parts is na het faillissement van vorig jaar weer van de partij.

Verder zijn nieuw FloorXL, Hinterseer, Intercombi, Janser, Kerkhofs, Van Kesteren, Küberit, Leister, Modulyss, Polydaun, Vesting en ZZPconnect. Het aantal deelnemers (klik hier of hier voor deelnemerslijst) ligt inmiddels ruim boven de zeventig.

Een andere belangrijke exposant, Interfloor, introduceerde dit jaar al twaalf nieuwe kwaliteiten verdeeld over veertien stalenhangers. Maar ook de komende maanden staan weer diverse nieuwe tapijt en vinyl kwaliteiten gepland, waarvan er tien nieuwe kwaliteiten worden gepresenteerd in Gorinchem.
Zoals uitbreiding van de Dynamic collecties met een Dynamic Concrete (beton look, foto) en met twee verrassende tegeldessins Dynamic Stone 1 en 2. Daarnaast nieuwe tapijtkwaliteiten waaronder de trendy lussenpool kwaliteit Veneto (foto 2 en 3). Interfloor belooft bovendien zeer scherpe beursaanbiedingen voor beursbezoekers.

 



Links

www.evenementenhal.nl/vpwi
www.interfloor.nl
www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen, parketwoning_eh

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden