Nominaties interieurawards bekend

Maandag 17 augustus 2020

Over een paar dagen, vrijdag 21 augustus, worden de winnaars van de eerste editie van de jaarlijks te organiseren Sustainable Interior Design Awards bekend gemaakt. Vandaag werd bekend gemaakt wie de genomineerden zijn.
Nominaties interieurawards bekend

Al eerder werd de wedstrijd aangekondigd door initiatiefnemer Flinders. Vandaag zijn de nominaties voor de Sustainable Interior Design Awards door de jury bekend gemaakt. Meer dan 30 bedrijven deden 44 inzendingen om in aanmerking te komen voor het meest duurzame merk en de meest duurzame producten die in 2019 en 2020 op de markt zijn gebracht en dus ook daadwerkelijk te koop zijn.

De aanmeldingen zijn op maandag 10 augustus beoordeeld (samenvattingsvideo 1,5 min). Volgens de jury waren de inzending van hoog niveau en werd er goed gescoord op diverse aspecten waaronder productieproces, materiaalgebruik, einde levensduurmanagement en logistiek.

Uiteindelijk maken twaalf genomineerden in vier categorieën kans op het winnen van de awards:
 
1. Brand Awards
Emeco
Occony
Zeitraum
 
2. Product Awards - Furniture
HayArbour Eco bank
Mater DesignOcean stoel
WehlersR.U.M. stoel (foto; website)
 
3. Product Awards - Lighting
GraypantsScraplights Hive lamp
JapthWheel lamp
Miss Solar LightMiss Nightingale lamp
 
4. Product Awards - Accessories
A House of HappinessGoldleaf gordijn
Desso TarkettColour & Structure vloerkleed
YumekoRenew dekbed en kussen
 
De vier winnaars maakt de organisatie bekend tijdens de digitale awardshow op vrijdag 21 augustus om 17:00 uur. De video van de uitreiking is te vinden op het YouTube-kanaal van Flinders.



Links

www.ahouseofhappiness.com
www.dessotarkett.nl
www.emeco.net
www.flinders.nl
www.graypants.com
www.hay.dk
www.japth.com
www.materdesign.com
www.misssolarlight.com
www.occony.com
www.yumeko.nl
www.wehlers.com
www.zeitraum-moebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, licht, verlichting, decoratie, accessoire, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, online, web, webwinkel, etailer, retail, winkel, ecommerce, multichannel, omnichannel, internet, online, shop, awards, Sustainable Interior Design Awards, interieurawards, #sustainableinteriorDesignAwards, #ahouseofhappiness, #dessotarkett, #emeco, #flinders, #graypants, #hay, #japth, #materdesign, #misssolarlight, #occony, #yumeko, #wehlers, #zeitraummoebel

Gerelateerd nieuws
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Kritisch op voorjaarsnota - plannen
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden