Nolte Delbrück failliet

Woensdag 18 mei 2016

Vorige week heeft de Duitse (slaapkamer)kastenfabriek Nolte-möbel uit Delbrück faillissement moeten aanvragen bij de rechtbank in Paderborn.
Nolte Delbrück failliet

Treurde Nolte Delbrück in oktober vorig jaar nog over het overlijden van manager Markus Ferstera, vorige week werd bekend dat het bedrijf nu zelf het loodje heeft gelegd.

 

Gevraagd is naar een afhandeling in eigen beheer: onder leiding van de huidige directeur Werner Farke wordt, onder toeziend oog van de rechtbank, de reeds ingezette reorganisatie voortgezet in de hoop de onderneming in afgeslankte vorm voort te kunnen zetten, zo bericht MöbelKultur.

Nolte noemt de moeilijke economische omstandigheden als oorzaak, waarbij het last heeft van prijsdruk door Oost-Europese concurrenten en de boxsping-trend in Duitsland. Het bedrijf heeft een omzet van circa € 30 miljoen, terwijl het in hoogtijdagen ooit € 110 miljoen is geweest. Nolte heeft momenteel 210 werknemers.

 



Links

www.nolteD.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, slaapcomfort, kast, kleerkast, klerenkast, kledingkast, failliet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator

Gerelateerd nieuws
Prospectt verder als Gift Stories
Na het faillissement van Prospectt heeft Gift Stories overeenstemming bereikt met de curator over de overname van onderdelen van het bedrijf. Hiermee blijft een deel van de activiteiten behouden, zij het onder een nieuwe naam en structuur.
lees verder
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
 
Vernieuwde Vision van Arco
lees verder
Smeedijzer van Ethimo
De Italiaanse buitenmeubelspecialist Ethimo introduceert twee nieuwe ontwerpen, Lustra en Folia, in samenwerking met ontwerper Luca Nichetto. Beide stukken tonen een eigentijdse benadering van smeedijzer.
lees verder
Loddenkemper overgenomen
Na een succesvolle herstructurering zet meubelfabrikant Loddenkemper zijn reis voort onder de vleugels van een nieuwe eigenaar. Akindu Industries, een investeringsmaatschappij met focus op middelgrote ondernemingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden