NL-Showroom Night-Store open

Woensdag 30 januari 2019

The Night-Store Slaaparchitecten heeft, naast haar vestigingen in Paal-Beringen en Sint-Truiden, afgelopen maandag haar eerste Nederlandse showroom geopend in Genemuiden.
NL-Showroom Night-Store open

Foto: Toonzaal The Night Store Slaaparchitecten in Paal-Beringen

 

 

In de nieuwe showroom aan de Langestraat 89, 8281 AH Genemuiden wordt ook kantoor gehouden door Jacob Bakker, agent van onder meer The Night Store in Nederland. Op afspraak worden dealers uitgenodigd.

The Night-Store Slaaparchitecten werd in 2003 opgericht door Stijn Neuteleers, van origine fysiotherapeut en medisch slaapspecialist. Stijn besloot om na een carrière als slaapspecialist van Belgische ziekenhuizen, ook voor 'gezonde' mensen matrassen en bedden te gaan produceren.

De slaaparchitecten onderscheiden zich door de klant een begrijpelijk no-nonsens verhaal te vertellen en verschillen tussen verschillende slaapproducten te laten voelen. Ze willen geen 'merkendealer' zijn maar op een leuke manier en vakkundig bedden verkopen.

Bakker: 'Beddenwinkels hebben een enorm aanbod van verschillende bekende en minder bekende merken. Het draait soms voor 90% om marketing, terwijl je vaak weinig verschil voelt tussen product A of B. Acties en uitverkoop zijn dagelijkse kost. Terwijl deze producten helemaal geen seizoensgebonden producten zijn.'

De afgelopen vier maanden heeft Bakker al zeven dealers gevonden. Aanstaande maandag 25 februari is er een huisshow op de nieuwe locatie in Genemuiden waar het concept en de producten verder toegelicht worden.

 



Links

www.jbakker-agenturen.nl
www.thenightstore.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, lattenbodem, matras, boxspring, pocketveer, ledikant, waterbed, beddengoed, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, #jacobbakkeragenturen, #jbakkeragenturen, #thenightstore

Gerelateerd nieuws
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden