Nieuwe voorzitter Bns Crisp

Dinsdag 03 juli 2018

Op 5 juni 2018 is Carin Frijters door de leden van Bns Crisp gekozen tot nieuwe voorzitter. Zij volgt in deze functie Yvonne Kleber op.
Nieuwe voorzitter Bns Crisp

Yvonne had reeds eerder aangekondigd haar voorzitterschap neer te leggen. Zij heeft de afgelopen zes jaar de beroepsvereniging geprofessionaliseerd. De kernwaarden van Bns Crisp - verbinden, ondersteunen en informeren - hebben verder vorm gekregen.

 

Nu heeft ze het stokje door gegeven aan Carin Frijters (foto). Met haar visie en enthousiasme is zij volgens Kleber zeker in staat is de organisatie verder naar een volgend niveau te tillen.

Carin Frijters is oprichter van CF retail en RetailTheater, auteur van de boeken ‘Prikkel de Koopknop’ en ‘RetailTheater’. Ze start direct met periode van drie jaar voorzitterschap. Bns Crisp, opgericht in 2009 en gevestigd in De Woonindustrie te Nieuwegein met inmiddels ruim 300 leden, is er voor stylisten die bij willen blijven, die op zoek zijn naar frisse inspiratie, kennis willen opdoen en hun netwerk willen verbreden.
 
Frijters heeft haar sporen verdiend in de retailwereld waarin zij al 33 jaar opereert. Samen met ondernemers werkt zij mee aan het mooier maken van consumentenomgevingen zoals winkels en winkelgebieden. Zij werkte onder meer voor Praxis, Morres Meubel, Chase Concept Store, Kim van Erp badkamers en sanitair en de Bijenkorf.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #crisp, #bnscrisp

Gerelateerd nieuws
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Kritisch op voorjaarsnota - plannen
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden