Nieuwe sofamerk voor Zu

Vrijdag 05 juli 2024

Meubelagentuur Zu uit België breidt uit met een nieuw Spaans sofamerk: Atemporal. Volgens de agentuur kiezen de meest bekende decorateurs en interieurontwerpers voor het merk omdat dit design, kwaliteit en creativiteit weet te combineren.
Nieuwe sofamerk voor Zu
Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu

Atemporal zet zich in voor ecologie en duurzaamheid. Zowel in het productieproces, de faciliteiten als in de materialen die bij de productie worden gebruikt. Het bedrijf heeft daarom VEF-label: dit onderscheidt producten waarin geen grondstoffen van dieren zoals huid, wol of veren zijn gebruikt.

 

Het merk biedt een breed aanbod aan banken, zoals:

- de moderne de Contemporáneos-serie (foto 2).

- de collectie Linen (foto 3) is juist klassieker en landelijker, natuurlijk bekleed met linnen.
- Cozycasa (foto 4) is een bijzonder concept met voor binnen en buiten. Het basismateriaal voor de constructie is comfortabel, duurzaam en zeer licht polyurethaan van hoge sterkte. De fauteuil heeft een lichte en zachte structuur die niet vervormt bij het gebruik en er zijn drie maatvoeringen naar gelang de lichaamsbouw.

 

Het Oruga concept (foto 5), gekenmerkt door horizontale naden, knopen en verticale stofstroken, biedt de mogelijk om een bank te personaliseren door kleuren en stoffen op elkaar af te stemmen. Er zijn vijf verschillende maatvoeringen. Klanten kunnen kiezen uit een meer dan 500 verschillende stoffen, in linnen en katoen.

 

De meeste stoffen zijn op voorraad, zodat Zu een levertermijn van 8 tot 10 weken kan garanderen.



Links

www.z-u.be
www.linen.casa

Tags

nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, stoel, fauteuil, bank, #zu, #atemporal

Gerelateerd nieuws
Eerste editie IDD Keulen
Van 26 tot en met 29 oktober 2025 is de eerste editie van de Interior Design Days Cologne (IDD Keulen) in Koelnmesse gepland. De organisatie achter Imm presenteert hier hoogwaardige interieuroplossingen voor de residentiële sector en de horeca.
lees verder
Elegantie en stijl
Rivièra Maison presenteert een samenwerking met topmodel Rose Bertram en toont het elegante en stijlvolle interieur van haar penthouse in Amsterdam.
lees verder
 
Nieuwe flagshipstores Benz
lees verder
Spoga+Gafa 90 procent vol
Spoga+Gafa vindt dit jaar plaats van dinsdag 24 tot en met donderdag 26 juni, een verschuiving ten opzichte van eerdere edities. De interesse is groot: 90% van de tentoonstellingsruimte van vorig jaar is al gereserveerd.
lees verder
 
Trenddag Liminal World
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden