Nieuwe Presentatievorm Trends Heimtextil 2015

Dinsdag 01 april 2014

Messe Frankfurt werkt aan een vernieuwend en groot trendconcept. De internationale trendbureaus Trendtable en Stijlinstituut Amsterdam verlenen en creëren de creatieve basis voor een designgeoriënteerd ThemePark tijdens Heimtextil van 14 tot 17 Januari 2015.
Nieuwe Presentatievorm Trends Heimtextil 2015

In maart kwam een groep van internationaal vermaarde designers en trendwatchers in Frankfurt am Main samen om van gedachten te wisselen over de mondiale ontwikkelingen in architectuur, techniek, interieur, mode, kunst en lifestyle. Enkele bekende namen die al enkele jaren aan de Heimtextil trendpresentaties hun expertise verlenen zijn: Lisa White en Felix Diener uit de Verenigde Staten, Kate Franklin en Caroline Till uit het Verenigd Koninkrijk, Dan Namura uit Japan en Anne Marie Commandeur (foto), Grietje Schepers en Anouk Haegens van het Stijlinstituut Amsterdam in Nederland. 

Olaf Schmidt, Vice President, Textile and Textile Technologies van Messe Frankfurt: ‘We zijn verheugd een nieuw concept genaamd ThemePark te introduceren. Duurzaam en designgeoriënteerd, maar ook tijds- en mentale aspecten worden aangepakt.’

 

Anne Marie Commandeur: ‘ThemePark biedt als concept meer mogelijkheden tot gelaagdheid in de informatie die we aan de Heimtextil bezoekers willen aanbieden. Tot nu toe lieten we steeds trends in textiel en kleuren zien. Nu kunnen we een stuk inhoudelijker de grote lijnen en de achterliggende technologie en maatschappelijke informatie laten zien. Ook zal er een website ThemePark komen die de alles overkoepelende trends laat zien, waardoor alles nog duidelijker wordt. Thema’s die mogelijk in de schijnwerpers komen zijn: Retail, Hospitality & Contractbusiness. Duurzaamheid is een rode draad door alle ontwikkelingen heen en geen overkoepelend zelfstandig thema.’

 



Links

www.heimtextil.com

Tags

trends, interieurtextiel

Gerelateerd nieuws
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Among-us op Milan Design Week
Na het debuut tijdens Heimtextil 2025, zijn de unieke objecten van Patricia Urquiola nu te zien tijdens de Milan Design Week. De installatie Among-us is dit keer te zien bij Alchemica in Palazzo Bovara.
lees verder
Meer project met Riviera Maison
Na een preview van hun nieuwste collectie tijdens de Voorjaarsvakdagen afgelopen februari, opent Rivièra Maison nu officieel haar deuren in De Woonindustrie voor zowel interieur- als projectprofessionals.
lees verder
Slimme technologie verandert interieur
[Sponsored artikel] - Met de opkomst van slimme technologieën zijn er nieuwe dimensies toegevoegd aan de manier waarop we ruimtes ontwerpen en gebruiken.
lees verder
Tips voor nieuwe badkamer
[Sponsored artikel] - Sta je op het punt om je badkamer te renoveren of compleet opnieuw in te richten? Dat is iets waar veel bij komt kijken! Van het kiezen van een efficiënte inrichting tot aan de juiste tegels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden