Nieuwe NL-meubelvakbeurs?

Maandag 18 april 2016

De sectie Woonmeubelen van CBM heeft het CBM-secretariaat opdracht te geven om een CBM-brede meubelbeurs te organseren: de ‘Dutch Furniture Fair’.
Nieuwe NL-meubelvakbeurs?

Deze beurs moet gaan plaatsvinden van 11-14 september aanstaande in de voormalige Homeboxx, De Beursfabriek te Nieuwegein. Dit gebouw staat pal naast de Woonindustrie, waarmee nauw samengewerkt wordt. De Beursfabriek en Woonindustrie worden dan met een corridor met elkaar verbonden.

Het streven is om een grote collectieve beurs van de grond te trekken, waarvoor dan minimaal 16 deelnemers nodig zijn. De eerste vijf aanmeldingen voor een stand (BKS, De Linde, Kessels, Kuperus en Voshaar) zijn een feit. Op 15 mei wordt de beslissing genomen of er voldoende deelnemers zijn.

Het initiatief zou volgens Herman Jurrius van CBM tegemoet aan de wens van velen om te komen tot één grote meubelbeurs. Het CBM organiseert overigens eveneens al de Hollandsch Slapen-evenementen.

Inretail ondersteunt dit initiatief en zal haar leden aansporen deze beurs te bezoeken.

 



Links

www.bks-holland.com
www.cbm.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.inretail.nl
www.kesselsmeubels.nl
www.kuperusbedden.nl
www.meubelfabriekdelinde.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, HTC, Woonindustrie, bed, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, lamp, hanglamp, verlichting, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, winkel, presentatie, presenteren, visual merchandising, etaleren

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden