Nieuwe manager Tommy M

Maandag 10 oktober 2016

Tommy M, het label van de Duitse meubelfabrikant Thomas Machalke, heeft een nieuwe manager voor de internationale markt.
Nieuwe manager Tommy M

De nieuwe man is Olivier Bayerl uit Würzburg. Hij gaat officieel per 1 november aan de slag bij het bedrijf uit Hochstadt, maar was reeds tijdens Hausmesse in Oberfranken bij het bedrijf actief, zo meldt Möbelmarkt.

Bayerl komt van de Oostenrijkse meubelfabrikant Team 7, waar hij dertien jaar als internationale verkoopdirecteur verantwoordelijk voor de export was.

 



Links

www.machalke.de
www.team7.at
www.tommym.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelen, meubel, meubels, bank, banken, zit, zitbank, fauteuil, zitmeubel

Gerelateerd nieuws
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
 
Vernieuwde Vision van Arco
lees verder
Smeedijzer van Ethimo
De Italiaanse buitenmeubelspecialist Ethimo introduceert twee nieuwe ontwerpen, Lustra en Folia, in samenwerking met ontwerper Luca Nichetto. Beide stukken tonen een eigentijdse benadering van smeedijzer.
lees verder
Loddenkemper overgenomen
Na een succesvolle herstructurering zet meubelfabrikant Loddenkemper zijn reis voort onder de vleugels van een nieuwe eigenaar. Akindu Industries, een investeringsmaatschappij met focus op middelgrote ondernemingen.
lees verder
Aanvraag faillissement Casa
De Belgische winkelketen Casa, die ook actief is in Nederland, vraagt faillissement aan. De interieurketen had eind oktober nog bescherming tegen schuldeisers gevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden