Nieuwe kleuren Binic

Woensdag 15 juli 2015

Soms is er groots nieuws, soms 'gewoon' een paar nieuwe kleuren. Dat laatste is nu het geval bij de tafellamp Binic van Foscarini.
Nieuwe kleuren Binic

Wel ingewikkeld is het feit dat het volgens de fabrikant niet gewoon om zes nieuwe kleuren gaat, maar om twee nieuwe 'kleurenconcepten'.
Een concept is gebaseerd op de optimistische stijl van de jaren vijftig met de 'helder' geel, 'pastel' roze en turkoois. De andere bestaat uit 'subtiel' wit, grijs en 'indigo' blauw. In totaal zes kleuren dus;-)

Voor de keuze van de kleuren is designer Ionna Vautrin ingezet. Agent voor Foscarini in de Benelux is Horas uit Ruisbroek.



Links

www.foscarini.com
www.horas.be

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, project, verlichting, lamp, tafellamp, licht, dimmen, design, ontwerp

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden