Nieuwe exposanten Proposte 2019

Woensdag 13 februari 2019

Proposte wordt half april gehouden bij Villa Erba. Met negen nieuwe exposanten die bezoekers en klanten van over de hele wereld verwelkomen.
Nieuwe exposanten Proposte 2019
Nieuwe exposanten Proposte 2019 Nieuwe exposanten Proposte 2019 Nieuwe exposanten Proposte 2019 Nieuwe exposanten Proposte 2019 Nieuwe exposanten Proposte 2019

Met elke nieuwe editie wordt Proposte steeds meer een internationaal evenement voor high-end textiel- en gordijnproducenten. De interieurtextielbeurs telt deze editie 85 deelnemende bedrijven, waarvan 33 Italiaanse en 52 uit het buitenland.

Net als in de afgelopen jaren zijn de selectiecriteria veeleisend waardoor alleen producenten kunnen meedoen die innoveren op het gebied van esthetiek en technologie, en voldoen aan internationale voorschriften en duurzaamheid.

Nieuwe exposanten zijn Rahmig & Partner (foto 1) en Gustav Gerster (foto 2) uit Duitsland, Akarca Tekstil - in 2018 aanwezig bij de International Observatory - en Evimteks Tekstil (foto 3) uit Turkije, David Walters Fabrics (foto 4), Mallalieus of Delph en Stead McAlpin uit de UK, Naturtex (foto 5) uit Spanje en - last but not least, G.M. Syntex (foto 6) uit India.

Toegang tot Proposte is voorbehouden aan meubelfabrikanten, textielgroothandels, -converters, grootschalige distributieketens, journalisten, architecten en ontwerpers. Een pre-registratieformulier voor de beurs kan worden gedownload van de Proposte-website.

Voor het vijfde opeenvolgende jaar wordt in de editie van 2019 ook de parallelle beurs International Observatory gehouden op dezelfde dagen als Proposte. De deelnemende bedrijven, allemaal uit het buitenland, zullen exposeren op locaties in de buurt van Villa Erba: Sheraton Comomeer Hotel, Spazio Como en CernobbioShed. De locaties zijn onderling goed bereikbaar via een shuttlebusdienst.

Proposte wordt in 2019 vroeger en op andere dagen dan voorheen gehouden, van maandag 15 tot en met woensdag 17 april 2019. De openingstijden zijn van 9-18 uur, de laatste dag tot 16 uur.

 



Links

www.akarcatekstil.com
www.davidwalters.co.uk
www.evimteks.com.tr
www.gerster.com
www.gmsyntex.com
www.internationalobservatory.com
www.mallalieus.com
www.naturtex.es
www.propostefair.it
www.rahmigundpartner.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, #proposte, #propostefair, #propostefair2019, #proposte27, #proposte2019, #wovenstories, #internationalobservatory, #ascontexeditoriale, #akarcatekstil, #davidwalters, #evimteks, #gerster, #gustavgerster, #gmsyntex, #mallalieus, #naturtex, #rahmigundpartner

Gerelateerd nieuws
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Exotische sferen
De nieuwe behangcollectie van Eijffinger neemt je mee langs exotische sferen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden