Nieuwe directeur Inretail

Woensdag 30 oktober 2024

Het bestuur van Koninklijke Inretail heeft Arno Commandeur (58) unaniem benoemd tot zakelijk directeur van de brancheorganisatie voor ondernemers in non-food retail.
Nieuwe directeur Inretail

Arno Commandeur vormt samen met algemeen directeur Jan Meerman vanaf 1 december de directie van Inretail. Hij brengt ruime ervaring mee in ondernemerschap en zakelijke dienstverlening, organisatieontwikkeling en ICT. Zo was hij eerder verbonden aan onder andere The Future Group en Conclusion.
 
'Met de komst van Arno is het directieteam op nieuwe sterkte. In diverse gesprekken in uiteenlopende samenstellingen kwamen zijn enthousiasmerende en verbindende leiderschapsstijl en focus op voortdurende verbeterpunten duidelijk naar boven. Dat zijn waardevolle kwaliteiten die een koninklijke club van professionals nog krachtiger maakt en nog beter voorbereid op de toekomst,' aldus Jan Meerman.
 
De directiefunctie bij Inretail kwam vacant door het vertrek van Udo Delfgou die op 1 oktober startte als algemeen directeur van Koninklijke Horeca Nederland.



Links

www.inretail.nl

Tags

nieuws, interieur, inrichting, branchevereniging, brancheorganisatie, belangen, ondernemers, inspiratie, interieuradvies, personalia, #inretail, #arnocommandeur, #janmeerman

Gerelateerd nieuws
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Prijzen woningen verder gestegen
Nederlandse koopwoningen zijn in maart 10,6% duurder dan jaar eerder, zo blijkt uit de meest recente rapportage van het CBS en het Kadaster.
lees verder
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt voor de zevende maand op rij, zo blijkt uit de recente rapportage van het CBS.
lees verder
Minder interesse meubelboulevard?
Uit onderzoek blijkt dat er rond pasen minder paaseieren worden verkocht in supermarkten en de meubelboulevard niet meer populair is.
lees verder
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden