Nieuwe collecties E15

Maandag 31 maart 2025

Tijdens de Milan Design Week 2025 introduceert meubelfabrikant E15 een reeks innovatieve ontwerpen in samenwerking met Valcucine, Rakumba-verlichting en CC-Tapis. De presentatie vindt plaats in de showroom van Valcucine / Spotti Brera.
Nieuwe collecties E15
Nieuwe collecties E15 Nieuwe collecties E15 Nieuwe collecties E15

Een belangrijkste nieuwigheden van E15 is de nieuwe Alde-zitfamilie, ontworpen door de Deense architect David Thulstrup. Oorspronkelijk ontworpen voor het met een Michelin-ster bekroonde restaurant Alouette in Kopenhagen, combineert deze serie comfort met modernistische elegantie. De Alde eetkamerstoel heeft een frame van massief hout en een gestoffeerde zitting en rugleuning, verkrijgbaar in natuurlijke eiken-, chocoladebruine en donkerbruine gelakte afwerkingen. Daarnaast maakt de ALDE Pouf, met zijn ronde vorm en draaibare functie, de collectie compleet en is deze ideaal voor zowel privé- als openbare ruimtes.

 

Een ander opvallend nieuw ontwerp is de Kaname tafelcollectie, ontworpen door Philipp Mainzer. Gemaakt van massief Europees eikenhout, onderscheidt deze serie zich door een kenmerkend draaipootdetail. De tafels zijn verkrijgbaar in diverse afwerkingen en vormen, waaronder ronde, ovale en rechthoekige varianten, waardoor ze geschikt zijn voor uiteenlopende interieurstijlen.

 

Tot slot presenteert e15 een geüpdatete versie van de Kerman modulaire bank, ontworpen door Farah Ebrahimi en Philipp Mainzer. Dankzij de aangepaste vormen biedt deze bank nog meer flexibiliteit en een moderne uitstraling. De Kerman-serie blijft een ideale keuze voor dynamische woon- en werkruimtes.

Met deze nieuwe ontwerpen onderstreept e15 zijn toewijding aan innovatief design, hoogwaardig vakmanschap en veelzijdige meubelstukken die zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk zijn.



Links

www.e15.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, #e15,

Gerelateerd nieuws
Meer project met Riviera Maison
Na een preview van hun nieuwste collectie tijdens de Voorjaarsvakdagen afgelopen februari, opent Rivièra Maison nu officieel haar deuren in De Woonindustrie voor zowel interieur- als projectprofessionals.
lees verder
Nieuwe voorzitter
De Belgische vereniging voor interieurzaken, Interieur Unie, heeft Fa Quix benoemt als nieuwe voorzitter van de vakorganisatie van interieurdetaillisten.
lees verder
Slimme technologie verandert interieur
[Sponsored artikel] - Met de opkomst van slimme technologieën zijn er nieuwe dimensies toegevoegd aan de manier waarop we ruimtes ontwerpen en gebruiken.
lees verder
Tips voor nieuwe badkamer
[Sponsored artikel] - Sta je op het punt om je badkamer te renoveren of compleet opnieuw in te richten? Dat is iets waar veel bij komt kijken! Van het kiezen van een efficiënte inrichting tot aan de juiste tegels.
lees verder
Sparky door Studio Schrofer
Tijdens de Salone del Mobile presenteert Satelliet Originals de nieuwste toevoeging aan hun collectie: Sparky. Deze duurzame familie van eetkamer- en barkrukken, ontworpen door Studio Schrofer is bedoeld contracttoepassing.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden