Nieuw Spotlight event

Dinsdag 18 augustus 2020

Sinds 2017 is er reeds de decoratiebeurs Spotlight, maar nu gaat er een tweede, puur verlichtingsevent met dezelfde naam georganiseerd worden. En al heel snel!
Nieuw Spotlight event

De nieuwe Spotlight 2020 betreft een virtueel event 'over de verlichtingsindustrie', georganiseerd door Signify, de verzelfstandigde verlichtingsafdeling van Philips. Eigenlijk komt dus alleen de visie van Signify aan bod waarin het bedrijf geleid door Eric Rondolat (foto) de markt wil overtuigen dat ze een groene, duurzame en innovatieve zakenpartner is. Signify stelt te willen bijdragen aan een circulaire economie door bedrijven en steden te helpen hun energieverbruik en CO₂-emissie te verlagen om klimaatdoelen te halen. En te laten zien hoe hun verlichtingsproducten, -systemen en -services bijdragen aan een veilige, slimme en gezonde wereld.


Het betreft overigens een besloten evenement dat alleen op uitnodiging toegankelijk is en voor alle duidelijkheid: Spotlight 2020 heeft dus ook niets met de decoratiebeurs Spotlight te maken. Onderwerpen die aan bod komen zijn Lifi, UV-C-verlichting, zonneverlichting, Iot-softwareplatform en de datagestuurde services, maar ook 3D-printen en het Signify-assortiment led-lampen en armaturen.

Er zijn drie programma's:
1. Steden, landmark en sport op maandag 7 of dinsdag 15 september
2. Groothandel en installateurs op dinsdag 8 of woensdag 16 september
3. Kantoor, industrie en horeca op woensdag 9 of donderdag 17 september

Voor de originele Spotlight, beurs voor woonaccessoires, stationery, gedekte tafel, gifts, sieraden en horloges, fashion accessoires, design artikelen, lifestyle producten, feestartikelen, boeken, speelgoed en baby- en kinderproducten, in De Beursfabriek naast DWI (De Woonindustrie) in Nieuwgein, moet u geduld hebben tot maart 2021.

 

P.S. 19-08-2020: Dit artikel is ter verduidelijking iets aangepast.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.signify.com/nl-nl
www.spotlight-event.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, domotica, bluetooth, app, event, verlichtingsbeurs, beurs, tentoonstelling, trade mart, trademart, show, evenement, vakbeurs, #philips, #signify, #spotlight, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie

Gerelateerd nieuws
Modulaire sferische verlichting
Vibia presenteert Bind, een hybride verlichtingssysteem om meerdere sferen binnen één ruimte mee te creëren. Het ontwerp van Martín Azúa biedt de mogelijkheid om te experimenteren met lichttypologieën en dichtheidsniveaus.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
 
Opening Mango Home
lees verder
Lichtwoche: optimisme en innovatie
De jubileumeditie van Lichtwoche Sauerland zit erop. Bezoekers uit binnen- en buitenland maakten kennis met de nieuwste ontwikkelingen in interieurverlichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden