Nieuw, slim en uniek: meerlef

Zaterdag 18 oktober 2014

Nieuw op de markt, slim, uniek en daarom trendy. Plus meteen groots geïntroduceerd op De Woonbeurs: meerlef, een ontwerp- & maaklabel. Meubels en accessoires met mogelijkheden.
Nieuw, slim en uniek: meerlef
Nieuw, slim en uniek: meerlef Nieuw, slim en uniek: meerlef

Drie voorbeelden van meerlef: een nieuw ontwerp- & maaklabel

 

 

Door de combinatie van vorm, materialen en kleuren zijn de meubels van meerlef: uniek en kleurrijk. En slim, want een meubel biedt altijd extra mogelijkheden. De meubels worden in Nederland op maat en zoveel mogelijk met de hand gemaakt. De werkplaats is in Haarlem.

 

Merk

Merel Janssen, eigenaar en meubelmaker: 'Na het volgen van de opleiding meubelmaken en de wens om te experimenteren met kleuren, vormen en materiaal ben ik meerlef gestart. Met mijn eerste deelname aan De Woonbeurs heb ik de focus om van meerlef een merk te maken.' 

 

Als vanzelfsprekend verkoopt meerlef haar kasten en krukken via de webshop. Maar dealers en co-producties met de vakhandel zijn mogelijk. Eigenlijk kan alles, want: op maat gemaakt. 

 

Vintage

Naast meubels en accessoires op maat verkoopt meerlef binnenkort ook tweedehands meubels. Een fraaie allegaar aan producten: van lamp tot vaas en van stoel tot kast. Vintage zoals we dat zo mooi noemen. Dit keer niet met extra mogelijkheden of functies, maar gewoon voor de mooi. En omdat mooie spullen een nieuwe plek verdienen.

 



Links

www.meerlef.nl

Tags

wonen, interieur, meubel, woonaccessoire, interieuraccessoire, interieurlabel

Gerelateerd nieuws
 
Comeback merk Habitat
lees verder
Prospectt verder als Gift Stories
Na het faillissement van Prospectt heeft Gift Stories overeenstemming bereikt met de curator over de overname van onderdelen van het bedrijf. Hiermee blijft een deel van de activiteiten behouden, zij het onder een nieuwe naam en structuur.
lees verder
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
 
Vernieuwde Vision van Arco
lees verder
Smeedijzer van Ethimo
De Italiaanse buitenmeubelspecialist Ethimo introduceert twee nieuwe ontwerpen, Lustra en Folia, in samenwerking met ontwerper Luca Nichetto. Beide stukken tonen een eigentijdse benadering van smeedijzer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden