Nieuw event: Woondesignhub

Donderdag 06 februari 2025

Met het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs is ruimte ontstaan voor een vernieuwend live initiatief. Woondesignhub combineert nieuwe vierdaagse beurs, met een on demand digitaal platform.
Nieuw event: Woondesignhub

‘De gesprekken met woonbedrijven hebben aangetoond dat er grote behoefte is aan een live event + platform dat vraag en aanbod rondom woning veranderingen samenbrengt,’ aldus Ingrid van Schooten. Zij was jarenlang werkzaam bij DPG Media en verantwoordelijk voor de VT Wonen & Design beurs, die vorig jaar voor de laatste keer is gehouden. Nu is zij haar eigen onderneming gestart, met de Woondesignhub als een van de projecten.

 

Woondesignhub wil woonconsumenten het hele jaar door begeleiden met de on demand service Wooncoach, gericht op het verbouwen, verduurzamen en vernieuwen van hun woningen. Denk aan gerichte content, handige tools, slimme tips, checklist en stappenplannen, webinars en expertvideo's. Op het best passende moment in de klantreis is volgens het persbericht plaats voor bedrijven. Het hoogtepunt van het jaar is het live event van 22 tot en met 25 oktober 2025 in de RAI Amsterdam, waar consumenten en professionals elkaar ontmoeten.

 

Woondesignhub kiest voor de beurs bewust voor een kleiner, kwalitatief sterk deelnemersveld. Het hele jaar door brengt Woondesignhub bedrijven in contact met kwalitatieve leads die heel concrete verbouwplannen hebben. Deelname aan de beurs én het platform is exclusief en op uitnodiging, waarbij een selectiegesprek bepaalt of de ambities van beide partijen matchen. Paul Welp, algemeen directeur van shutterleverancier Jasno: ‘Goed dat er een nieuw toekomstgericht woonbeurs concept op de markt komt. Het zit goed in elkaar. Ik heb er vertrouwen in dat dit voor woonbedrijven mooie kansen op kwalitatief klantcontact brengt.’

 

Interesse? Bedrijven die aan Woondesignhub willen deelnemen kunnen via deze link reageren.

Donderdag 20 februari om 10.00 uur is de officiële lancering van Woondesignhub voor de zakelijke markt. Locatie Home Studio’s langs de A2 in Utrecht. Belangstellende kunnen zich hier melden, er is beperkt plaats beschikbaar.



Links

www.sparklingproductions.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, karpet, kleed, vloerkleed, kamerbreed, wonen, woonbeurs, vtwonen, #vtwonendesignbeurs, #raiamsterdam, #woondesignhub, #jasno

Gerelateerd nieuws
Aftrap vereniging Vloerenmeesters
Vereniging Vloerenmeester trapt af met inspirerende netwerkavond: een kwaliteitsbeweging voor de hele vloerenbranche.
lees verder
Casa betaalt salarissen
Gisteren vroeg de vakbond AVV en de ondernemingsraad van Casa het faillissement aan. Inmiddels zijn er nieuwe ontwikkelingen, maar de situatie blijft ernstig.
lees verder
 
Nieuwe Artifort ontwerpen
lees verder
Dreigend faillissement Casa NL
Na het faillissement in België zullen de Casa-winkels in Nederland waarschijnlijk binnenkort ook failliet gaan. Na de aanvraag heeft Casa de lonen over maart uitbetaald, maar aanvraag door de vakbond blijft staan.
lees verder
Product belangrijker dan prijs
Uit het onderzoek 'uitblinkers woonbranche' blijkt dat consumenten het beste product cruciaal meest belangrijke marktwens vinden in de woonbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden