Nieuw en populair bij Orderchamp

Woensdag 14 juli 2021

Digitale orderplatform Orderchamp biedt producten aan van meer dan 1.500 merken. Wellicht te veel om allemaal te bekijken. Wij stellen daarom regelmatig enkele nieuwkomers en hardlopers voor.
Nieuw en populair bij Orderchamp
Nieuw en populair bij Orderchamp Nieuw en populair bij Orderchamp Nieuw en populair bij Orderchamp

Tussen de nieuwe merken van Orderchamp bevindt zich dit keer het Spaanse Kuatro Carpets. Dit levert vloerkleden van - naar eigen zeggen - hoge kwaliteit, in uiteenlopende kwaliteiten en afmetingen. De tapijten en kleden worden hoofdzakelijk gemaakt van natuurlijke materialen zoals wol, jute en katoen. Van grof stoer tot zeer verfijnd. Afgebeeld is één van de kleden van het bedrijf, handgemaakt in Spanje, van 85% wol en 15% katoen.

 

Het Britse Panda Botanicals begon in 2017 met het maken van Eco Soy Wax Candles om een alternatief te bieden voor petroleumkaarsen. Het bedrijf schenkt de kaarsen met de hand in functionele blikken en potten. Ze kunnen worden gerecycled en hergebruikt. Alle geuren zijn ftalaatvrij en dierproefvrij, de lonten hebben een kern van katoen (geen zink) en de was is een mengsel van koolzaad en soja. De handgemaakte cacao-sojakaars ruikt naar cacao, jasmijn en petitgrain op een basis van droog hout, amber en vanille.

 

In de categorie Best Verkocht, het beeld Groep, van Gilde Handwerk. Gilde is een Duitse groothandel in cadeauartikelen, decoratieartikelen en creatieve woonaccessoires. Het beeld is gemaakt van polysteen, bronskleurig met een zwarte basis met een slogan.

De tafellamp op foto vier is van het verlichtingsbedrijf Markslöjd uit Zweden. Plafondlampen, vloerlampen, wandlampen en nog veel meer verlichting voor het hele huis is in het assortiment van dit bedrijf te vinden.



Links

www.orderchamp.com
www.kuatrocarpets.com
www.pandabotanicals.com
www.gildehandwerk.com
www.markslojd.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, online, platform, inkoop, #orderchamp, #orderchampunveils, #kuatrocarpets, #pandabotanicals, #gildehandwerk, #markslojd

Gerelateerd nieuws
NIeuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Prijzen woningen verder gestegen
Nederlandse koopwoningen zijn in maart 10,6% duurder dan jaar eerder, zo blijkt uit de meest recente rapportage van het CBS en het Kadaster.
lees verder
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt voor de zevende maand op rij, zo blijkt uit de recente rapportage van het CBS.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden