Najaarssfeer bij Vandyck

Woensdag 21 juli 2021

De Vandyck herfst/winter bed- badcollectie 2021 hult slaapkamers in warme tinten en rijke dessins met elegante botanische thema's en grafische fijngetekende pentekeningen.
Najaarssfeer bij Vandyck
Najaarssfeer bij Vandyck Najaarssfeer bij Vandyck

Het kleurenpalet van de nieuwe Vandyck collectie bestaat uit diepe tinten als chocola, aarde-groen, toffee, hazel en nachtblauw. In de badcollectie is gebruik gemaakt van GOTS-gecertificeerd biologisch katoen en energie- en waterbesparende productiemethoden. Deze nieuwe materialen en technieken zijn onderdeel van een brede verduurzamingsslag binnen Vandyck. Drie jaar geleden tekende het bedrijf het toonaangevende Convenant Duurzame Kleding en Textiel, dat zich tot doel heeft gesteld misstanden als uitbuiting, dierenleed of milieuschade tegen te gaan.

 

De collectie bestaat uit verschillende stoffen als linnen, zijdezachte katoenen, satijn en wafelkwaliteit. Naast bad- en beddengoed zijn hierin bijpassende accessoires zoals bedspreien, plaids en kussenslopen te vinden. De luxe Pure lijn in de collectie heeft naast bedrukte satijnen, gewassen linnen uni's met een zachte kreuk. De Premium Home lijn is gemaakt van zacht glanzend satijn 300 Count en uni's in de collectie zijn afgewerkt met pipings van nieuwe kwaliteiten zoals katoen-tencel. Alle items uit de herfst/winter bed- badcollectie zijn gemaakt om onderling met elkaar te combineren. De winterse Vandyck-collectie brengt comfort, fijne stofkwaliteiten en elegant design samen en brengt een gevoel van luxe en weldaad in huis.

 

De herfst/winter bed- badcollectie 2021 van Vandyck is vanaf september 2021 online verkrijgbaar.



Links

www.vandyck.nl
www.vandyckshop.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, slaapkamer, matras, boxspring, nachtkast, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, woonwinkel, interieurwinkel, bedmode, bedtextiel, textiel, kleding, convenant, overtrek, dekbedovertrek, #vandyck,

Gerelateerd nieuws
Staud gered door overname
De Zuid-Duitse meubelfabrikant Staud wordt per 1 maart 2025 overgenomen door ondernemers Tobias Fuhrmann en Karl Spielberger, via Soleal Unternehmerkapital. Hierdoor blijven meer dan 100 arbeidsplaatsen behouden.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
 
Opening Mango Home
lees verder
Groei detailhandel 4e kwartaal
De Nederlandse detailhandel zet bijna 2% meer om in vierde kwartaal. Vooral doe-het-zelfwinkels, keuken- en vloerenzaken zetten meer om.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden